کلیدسرا، مجله تخصصی آموزش ساخت ریموت، سوئیچ اتومبیل و حفظ امنیت منزل شما

روش کد دادن به ریموت درب پارکینگ

کلیدسرا - مجله آموزشی وسایل امنیتی منزل شما > ریموت > روش کد دادن به ریموت درب پارکینگ

روش کد دادن به ریموت درب پارکینگ

در ادامه متن دو روش کد دادن به ریموت درب پارکینگ آموزش داده شده است. بنابراین اگر نیاز به آموزش روش کد دادن به ریموت درب پارکینگ دارید، کافیست در ادامه مطلب با ما همراه باشید. همچنین شما می‌توانید با خیال آسوده مشکلات مربوط به روش کد دادن به ریموت درب پارکینگ را توسط یک تماس تلفنی با مجموعه کلیدسرا حل کنید. کافیست خود را بردارید و با کلیدسرا و مشکل بوجود آمده را با همکاران ما مطرح کنید.
آموزش های ما: آموزش انواع درب پارکینگ در تهران

ادامه مطلب: دو روش کد دادن به ریموت درب پارکینگ + ویدئو

 

 

 

ویدئو نحوه تغییر کد ریموت درب پارکینگ

 


۲ روش کد دادن به ریموت درب پارکینگ وجود دارد


 

۱. کد دادن از طریق کلید لرن

برای کد دادن به ریموت درب پارکینگ از طریق کلید لرن، ابتدا می‌بایست به برد رسیور دسترسی داشته باشید. اکثر رسیورها در داخل پارکینگ و کنار درب واقع شده‌اند. سپس درب برد را باز کنید و دکمه‌ی Lern یا Code را بیابید. سپس همان دکمه را به مدت ۲ ثانیه فشار دهید. به محض اینکه دکمه Lern را فشار دهید، یک چراغ LED کوچک در داخل برد روشن می‌شود. روشن شدن چراغ داخل برد، اعلام آمادگی ریموت برای کد دادن است. بنابراین بلافاصله کلید A بر روی ریموت را فشار دهید و به مدت ۲ ثانیه آن را نگه دارید. پس از انجام این کار، چراغ روشن برد می‌بایست شروع به چشمک زدن کند زیرا پایان کد دادن به ریموت را علام می‌کند.

 

۲. کد دادن از طریق دیپ سوئیچ

دومین روش کد دادن به ریموت درب پارکینگ از طریق دیپ سوئیچ می‌باشد. به طور معمول در درب کرکره‌ای پارکینگ از این نوع ریموت استفاده می‌شود. در این روش ابتدا می‌بایست درب ریموت را باز کنید. پس از باز کردن درب ریموت مشاهده خواهید کرد که ردیفی از ۸ دکمه کوچک بر روی برد ریموت وجود دارد که به آن‌ها دیپ سوئیچ گفته می‌شود. هر کدام از این دکمه‌ها را در سه وضعیت بالا، متوسط و پایین، می‌توان تنظیم کرد. در این روش کد دادن به ریموت درب پارکینگ می‌بایست به ترتیب دلخواهتان چینش دیپ سوئیچ‌ها را تغییر دهید. سپس می‌بایست همان ترتیب و چینش را بر روی برد درب پارکینگ انجام دهید. پس از انجام این دو کار ساده،‌ کد دادن به ریموت درب پارکینگ انجام می‌شود.

 

 

 


آموزش کلیدسرا در خصوص تعمیر انواع ریموت درب پارکینگ


 

  • آموزش تعمیر انواع درب پارکینگ به صورت
  • تعمیر ریموت انواع درب پارکینگ
  • عیب یابی درب و ریموت درب پارکینگ
  • رگلاژ انواع درب پارکینگ
  • کد دادن به درب پارکینگ
  • ساخت ریموت جدید برای درب پارکینگ

 

10 نکته ضروری برای جلوگیری از خرابی درب‌های پارکینگ (کلیک کنید)

کلیدسرا 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *