کلیدسرا، مجله تخصصی آموزش ساخت ریموت، سوئیچ اتومبیل و حفظ امنیت منزل شما

تعمیر درب اتوماتیک – تعمیر جک درب اتوماتیک – تعمیر درب برقی در تمامی مناطق تهران

کلیدسرا - مجله آموزشی وسایل امنیتی منزل شما > تعمیر درب اتوماتیک > تعمیر درب اتوماتیک – تعمیر جک درب اتوماتیک – تعمیر درب برقی در تمامی مناطق تهران

تعمیر درب اتوماتیک – تعمیر جک درب اتوماتیک – تعمیر درب برقی در تمامی مناطق تهران

تعمیر درب اتوماتیک: اگر نیاز به تعمیر درب اتوماتیک ، تعمیر جک درب اتوماتیک در تهران و تعمیر درب برقی در شهر را دارید و به دنبال تعمیرکار حرفه‌ای هستید، می‌توانید با تماس بگیرد. آموزش های ما از جمله تعمیر درب اتوماتیک به صورت 24 ساعته و در تمامی روزهای هفته (حتی روزهای تعطیل) می‌باشد. کافیست با کلیدسرا و درخواست آموزش ها تعمیر درب اتوماتیک را دهید.
آموزش های ما: تعمیر درب اتوماتیک در تهران – تعمیر جک درب اتوماتیک – تعمیر و تعویض قطعات جانبی درب اتوماتیک – تعمیر درب اتوماتیک غرب تهران – تعمیر درب اتوماتیک شرق تهران و شمال تهران – تعمیر درب برقی تهران – – رفع خرابی درب اتوماتیک – تعمیرات درب اتوماتیک در تهران 

ادامه مطلب: 10 نکته برای مراقبت از انواع درب اتوماتیک تهران+ ویدئو

 

 


10 نکته ضروری برای جلوگیری از خرابی درب اتوماتیک


درب اتوماتیک نیز مانند سایر بخش‌های ساختمان نیاز به مراقبت و نگهداری دارد. البته اهمیت مراقبت از درب اتوماتیک دو چندان است زیرا عامل بسیار مهمی در امنیت ساختمان محسوب می‌شود، و همچنین بخش بزرگی از نمای ساختمان می‌باشد و تاثیر به سزایی در زیبایی آن دارد. در ادامه مطلب نکات مهمی برای جلوگیری از خرابی درب اتوماتیک آمده که با رعایت آن، می‌توان عمر مفید درب اتوماتیک را افزایش داد و همچنین مانع هزینه‌های اضافی تعمیر درب اتوماتیک و تعمیردرب برقی شد. با ما همراه باشید:

1: با دقت به درب اتوماتیک نگاه کنید و به صدای حرکت آن گوش دهید

هر بار که دکمه باز و بسته شدن درب اتوماتیک را می‌زنید و درب حرکت می‌کند، با دقت به آن نگاه کنید و به صدای باز و بسته شدنش گوش دهید. با انجام این کار می‌توان قبل از وارد شدن آسیب جدی به درب اتوماتیک آن را شناسایی کرد. ضمن اینکه اگر در آینده برخی از قطعات درب اتوماتیک خراب شوند و یا خود درب دچار مشکلی شود، می‌توانید بلافاصله منبع خرابی را تشخیص داده و اقدامات لازم را انجام دهید. مزیت دیگر توجه به درب این است که می‌توان هزینه‌های بعدی ناشی از خراب شدن درب را کاهش داد زیرا تعمیرات درب اتوماتیک غرب تهران و یا سایر مناطق می‌تواند هزینه‌های پیش بینی نشده‌ای را برایتان متحمل کند.

 

2: روغن کاری جک درب اتوماتیک و قطعات متحرک‌ درب را هرگز فراموش نکنید 

روغن کاری جک درب اتوماتیک و قطعات متحرک آن کار بسیار آسانی می‌باشد. شما می‌توانید در کمتر از 10 دقیقه این کار را انجام دهید. با انجام این کار راحت، عمر مفید جک درب اتوماتیک ساختمان را به طور چشمگیری افزایش دهید. بنابراین توصیه می‌شود قبل از اینکه به تعمیر جک درب اتوماتیک نیاز پیدا کنید، روغن کاری جک درب اتوماتیک ، بازوی متحرک و سایر قسمت‌های متحرک آن را حتماً در برنامه کاری خود قرار دهید.

 

3: با سفت کردن پیچ و مهره‌ها، از دست تعمیر جک درب اتوماتیک خلاص شوید

درب اتوماتیک سالانه بیش از هزار بار باز و بسته می‌شود. به همین احتمال دارد پیچ و مهره‌های آن به مرور زمان شل شوند. بنابراین اگر تاکنون به پیچ و مهره‌های درب اتوماتیک دست نزده‌اید، در اسرع وقت آن را بررسی کنید و در صورت نیاز، و همچنین با رعایت نکات ایمنی پیچ و مهره‌های آن را سفت کنید. با این کار ساده می‌توانید از دست تعمیر جک درب اتوماتیک و تعمیر بازوی درب خلاص شوید. البته توصیه می‌شود در بخش‌های حساس، این کار و کلیه کارهای تعمیردرب برقی توسط تعمیرکار انجام شود. شما می‌توانید تنها با یک تماس آموزش تعمیر درب اتوماتیک غرب تهران و همچنین سایر نقاط تهران را دریافت کنید.

 

4: ریل های دو طرف درب اتوماتیک را تمیز کنید

ممکن است این کار برایتان خیلی مهم به نظر نرسد، اما هر چقدر که ریل‌های درب اتوماتیک یا همان مسیر حرکت غلطک‌های درب تمیز باشد، غلطک‌ها (رولرها) راحت‌تر حرکت می‌کنند و در نتیجه عمر مفید درب افزایش می‌یابد. علاوه بر این ممکن است به مرور زمان، چیزی در داخل این ریل‌ها گیر کند و برایتان دردسر ساز شود. بنابراین قبل از اینکه به تعمیرات درب اتوماتیک نیاز پیدا کنید، پاک کردن ریل‌ها را در برنامه کارهای خود قرار دهید.

 

5: هرگز زیر درب اتوماتیک نایستید

زمانی که درب اتوماتیک در حال باز و بسته شدن است، هرگز زیر آن نایستید. به ویژه مراقب کودکان باشید. البته درب های اتوماتیک سنسورهای قوی دارند و احتمال وقوع چنین اتفاقی بسیار کم است. اما ممکن است به دلیل خرابی جک درب اتوماتیک ،‌ فنرهای درب اتوماتیک و یا مکانیزم های ایمنی آن دچار مشکل شده باشد و شما به دلایل مختلف متوجه این اتفاق نشده باشید. بنابراین اگر کوچکترین نشانه ‌ای از خرابی درب اتوماتیک را دیدید، سریعاً اقدام به تعمیر درب اتوماتیک ریلی و یا انواع درب های دیگر اتوماتیک کنید. جهت تعمیر درب اتوماتیک شرق تهران یا سایر مناطق تهران با شماره تلفن‌های مندرج در وب‌سایت تماس حاصل نمایید.

 

 

 

6: با مراقبت از غلطک‌ها، تعمیر درب برقی را به تعویق بیاندازید

آیا به تازگی درب اتوماتیک خود را نصب کرده‌اید و یا سال‌هاست در حال استفاده از آن هستید؟ اگر سالهاست که درب اتوماتیک نصب کرده‌اید، اینبار با دقت بیشتری به غلطک‌های آن نگاه کنید. فرقی ندارد که غلطک‌های درب اتوماتیک پلاستیکی هستند و یا استیل. مهم این است که اگر فرسوده و کهنه شده باشد، نیاز به بررسی و تعمیر درب برقی دارید. زیرا در صورتیکه غلطک‌ های درب اتوماتیک آسیب دیده باشند، احتمال نفوذ سارقین به ساختمان زیاد است و در نهایت امنیت ساختمان به خطر می‌افتد. ضمن اینکه خرابی غلطک‌ها، می‌تواند به سایر قطعات درب اتوماتیک آسیب وارد کند. بنابراین هر چه زودتر خرابی درب اتوماتیک را برطرف کرده و غلطک‌های کهنه را تعویض کنید.

 

7: عایق پلاستیکی پایین درب را وارسی کنید

عایق پلاستیکی پایین درب مانع اصلی ورود باران، گرد و غبار و حشرات موزی به داخل ساختمان است. بنابراین اگر مشاهده کردید که علایق پلاستیکی ترک خورده و یا شکسته است، سریعاً آن را تعویض و یا نعمیر کنید.

 

8: عیب یابی جک اتوماتیک و سیستم ایمنی درب را خودتان انجام دهید

بیشتر درب‌‌های اتوماتیک دارای سیستم ایمنی هستند و با قرار گرفتن اجسام در مسیر خود از حرکت باز می‌ایستند و یا به سمت بالا حرکت می کنند. بنابراین می‌بایست حواستان به سلامت سیستم ایمنی درب باشد. برای انجام این کار کافیست دکمه بسته شدن درب را بزنید و سپس یک تکه چوب و یا هر شی دیگری را مقابل درب قرار دهید. فراموش نکنید در صورت خرابی سیستم ایمنی، امنیت ساختمان به شدت در خطر می‌افتاد. همچنین برای عیب یابی جک اتوماتیک ، در حین بالا و پایین رفتن درب، دکمه توقف را فشار دهید و مطمین شوید درب بدون هیچ مشکلی می‌ایستد.

 

9: در حین تعمیر درب اتوماتیک ریلی، مراقب قفل برقی نیز باشید

درب های اتوماتیک تک لنگه وهمچنین درب های اتوماتیک دو لنگه، مجهز به قفل برقی هستند که باید مراقب سلامت آن باشید. زیرا اگر قفل برقی به درستی عمل نکند، احتمال دارد درب اتوماتیک با وارد کردن فشار زیاد باز شود، که در نتیجه امنیت ساختمان به خطر میافتد. بنابراین اگر قرار است تعمیر درب اتوماتیک ریلی را انجام دهید، بررسی سلامت قفل برقی و در صورت نیاز انجام تعمیر درب برقی را فراموش نکنید.

 

10: هرگز تنظیم درب اتوماتیک را خودتان انجام ندهید 

اگر درب اتوماتیک شما به درستی کار نمی‌کند و یا غلطک‌های آن از جا در آمده‌ است، نیاز به تنظیم درب اتوماتیک دارید. اما پیشنهاد می‌کنیم تعمیردرب برقی و تنظیم درب اتواتیک توسط تعمیرکار انجام شود زیرا کاری نسبتاً حساس است و به مهارت بالایی نیاز دارد.

نکته خیلی مهم: بررسی کابل ها، بررسی بالانس بودن درب اتوماتیک و همچنین تنظیمات اصلی ریل ها برخی از کارهایی هستند که توصیه می‌کنیم توسط تعمیرکار حرفه‌ای انجام شود.

 

ویدئو روش نصب جک‌های هیدرولیکی برای پارکینگ

 


آموزش کلیدسرا در خصوص تعمیر درب اتوماتیک تهران


 

یک: تعمیر درب اتوماتیک در تمامی مناطق تهران

حساسیت در مورد تعمیر درب اتوماتیک بسیار بالاست. اگر درب اتوماتیک به درستی کار نکند، امنیت خودوری شما و همچنین ساختمان شدیداً به خطر می‌افتد. با توجه به خطراتی که در کلان شهرها وجود دارد، هرگز تعمیردرب اتوماتیک تهران را به تعویق نیندازید. بنابراین اگر در هر ساعت از شبانه روز به تعمیرات درب اتوماتیک نیاز داشته باشید، با کلیدسرا . مجموعه کلیدسرا و در تمامی روزهای هفته خدمت رسانی می‌کند. کافیست مشکل خود را با کارشناسان ما مطرح کنید. سپس نزدیکترین تعمیرکار حرفه‌ای به شما، برای تعمیر درب اتوماتیک در محل ساختمان مورد نظرتان حاضر خواهد شد.

آموزش های ما : تعمیر درب اتوماتیک غرب تهران – تعمیر درب اتوماتیک شرق تهران – تعمیر درب اتوماتیک شمال تهران – تعمیر درب اتوماتیک جنوب و مرکز تهران

 

دو: تعمیر و تعویض قطعات جانبی درب اتوماتیک

انواع قطعات جانبی درب اتوماتیک عبارتند از: باطری بک آپ، چشمی الکترونیک، قفل برقی، بازوی درب، خلاص کن درب اتوماتیک، موتور، ریموت، جک درب، لولا…
انواع آموزش کلیدسرا برای تعمیر درب اتوماتیک عبارتند از :

– تعمیر درب اتوماتیک ریلی
– تعمیر جک درب اتوماتیک
– عیب یابی جک درب اتوماتیک
– تنظیم درب اتوماتیک
– تعمیر درب اتوماتیک تک لنگه و دو لنگه
– رفع خرابی درب اتوماتیک
– تعمیر درب اتوماتیک در تهران

با کلیدسرا و مشکل خود را با کارشناسان ما مطرح کنید. ما سریعاً به شما کمک می‌کنیم نزدیک‌ترین و منصف‌ترین تعمیرکار درب‌های اتوماتیک را پیدا کنید.

 

سه: تعمیر جک درب اتوماتیک

گاهی ممکن است به دلایل مختلف جک درب اتوماتیک خراب شود و درب به درستی باز و بسته نشود. متاسفانه خرابی جک درب اتوماتیک ممکن است در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیافتد و برای پیدا کردن تعمیرکار دچار دردسر شویم. بنابراین اگر به تعمیر جک درب اتوماتیک توسط تعمیرکار ماهر نیاز دارید که در هر ساعت از شبانه روز آموزش ارائه دهند، با شماره تلفن های مندرج در وب سایت .

تیم کلیدسرا نیازهای شما را در کمترین زمان ممکن و با قمیت منصفانه برطرف می کند. تعمیرکاران حرفه ای تنها در چند ثانیه عیب یابی جک درب اتوماتیک را انجام می دهند و آن را تعمیر می کنند. علاوه بر این در صورت نیاز تنظیم درب اتوماتیک پارکینگ را هم برایتان انجام می‌دهند.

کلیدسرا به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته (حتی ایام تعطیلات) خدمت رسانی می‌کند. کافیست در هر ساعت از شبانه روز که می خواهید با کلیدسرا . عیب یابی جک اتوماتیک و همچنین تعمیر جک درب اتوماتیک خود را با خیال آسوده توسط  برطرف کنید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *