کلیدسرا، مجله تخصصی آموزش ساخت ریموت، سوئیچ اتومبیل و حفظ امنیت منزل شما

چگونه کلید شکسته را از قفل دربیاوریم ؟

کلیدسرا - مجله آموزشی وسایل امنیتی منزل شما > بلاگ کلیدسرا > چگونه کلید شکسته را از قفل دربیاوریم ؟

چگونه کلید شکسته را از قفل دربیاوریم ؟

شکستن کلید در قفل، می‌تواند چنان شرایط دشواری را بوجود بیاورد که ما را تا حدی عصبانی و یا سردرگم کند. احتمالاً تنها چیزی در این لحظه برایمان مهم می شود چند راه کار کاربردی و عملی برای این سوال است که چگونه کلید شکسته را از قفل دربیاوریم ؟ قبل از انجام هر کاری، ابتدا می‌بایست آرامش خود را حفظ کنیم. به احتمال زیاد ویدئو زیر بتواند تا حد زیادی به همگی ما کمک کند تا بتوانیم از پس مشکل پیش آمده برآییم.

آموزش کلید سرا : تعمیر و تعویض قطعات انواع درب‌های ساده و اتوماتیک

مقاله مرتبط (کلیک کنید) : چگونه با کمک دو عدد سنجاق، قفل درب را باز کنیم؟

 

  اینجا کلیک کنید.

 

 

دو ترفند جالب برای درآوردن کلید از داخل قفل

 

چگونه کلید شکسته را از قفل دربیاوریم؟

نکته مهم ۱ : مهمترین نکته ای که از همان ابتدا باید به آن توجه کنیم این است که کلید ما چقدر عمیق شکسته شده است؟ در واقع راه های مختلفی هست که به ما آموزش می‌دهد چگونه کلید شکسته را از قفل دربیاوریم. اما تمامی این راه حل ها مناسب شرایطی هستند که کلید بسیار عمیق در داخل قفل نشکسته باشد.

نکته مهم ۲ : قبل از اینکه برای درآوردن کلید شکسته از قفل درب اقدام کنیم، باید به این سوال مهم جواب بدهیم که در چه شرایطی قرار داریم؟ آیا ابزارهای مورد نیاز در دسترسمان می‌باشد یا خیر؟ ممکن است ترفندهایی که در این متن ذکر می‌شود، جالب به نظر برسد اما نباید فراموش نکنیم که اگر به کار مسلط نباشیم یا مثلاً در بیرون آوردن قفل عجله و بی‌دقتی به خرج دهیم، ممکن است مشکل دوچندان شود.
بنابراین یکی از راه‌حل های مؤثر در این شرایط برقراری تماسی ساده با مجموعه کلیدسراست. پس از تماس با کلیدسرا، نزدیک‌ترین کلیدساز به ما معرفی می‌شود که راه حلی بسیار مناسب و سریع می‌باشد.

راه حل‌های اصلی:

و اما راه حل‌هایی که می‌توان با کمک آنها یاد گرفت که چگونه کلید شکسته را از قفل دربیاوریم . اولین راه حلی که برای درآوردن کلید داخل قفل شکسته پیشنهاد میشود و در این ویدیو نیز به آن اشاره شده، استفاده از چسب قطره ای و یا چسب یک-دو-سه می باشد.

  • کافیست سر قسمتی از کلید که بیرون مانده را به چسب آغشته کنیم و سپس با احتیاط آن را به قسمت دیگر کلید که در داخل قفل گیر کرده است، بچسبانیم. مجددا تاکید میکنیم که این روش در شرایطی بکار میرود که کلید به طور عمیق در داخل قفل نشکسته باشد. در واقع بسیار مهم است که چگونه کلید شکسته را از قفل دربیاوریم، اما نه به قیمتی که به قفل در آسیب برسانیم. اگر از این روش در شرایطی استفاده کنیم که کلید به طور عمیق در داخل قفل شکسته، ممکن است چسب به قسمتهای دیگر مغزی کلید بچسب و دیگر نتوانیم بدون کمک یک قفل ساز حرفه ای کلید داخل قفل شکسته را خارج کنیم.
  • همانطور که در ویدیو مشاهده میکنید، روش دوم استفاده از انبر دم باریک و یا موچین زنانه برای درآوردن کلید شکسته است. این روش نیز برای مواقعی است که بخشی از کلید شکسته خارج از قفل باشد که میتوان گوشه ای از کلید شکسته شده را گرفت و به آرامی آن را از قفل خارج کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.