نحوه تغییر کد ریموت درب پارکینگ | 4191 499 0910 | + نکات نگهداری درب پارکینگ

کلیدسرا، کمک‌حال شما برای حفظ امنیت منزل و ماشین‌تان

نحوه تغییر کد ریموت درب پارکینگ

کلیدسرا - کلیدسازی شبانه روزی > ریموت > نحوه تغییر کد ریموت درب پارکینگ

نحوه تغییر کد ریموت درب پارکینگ

در ادامه متن نحوه تغییر کد ریموت درب پارکینگ آموزش داده شده است. بنابراین اگر نیاز به آموزش نحوه تغییر کد ریموت درب پارکینگ دارید، کافیست در ادامه مطلب با ما همراه باشید. همچنین شما می‌توانید با خیال آسوده مشکلات مربوط به نحوه تغییر کد ریموت درب پارکینگ را توسط برقراری تماس تلفنی با مجموعه کلیدسرا حل کنید. کافیست گوشی تلفن خود را بردارید و مشکل بوجود آمده را با همکاران ما در مجموعه کلیدسرا مطرح کنید.

ادامه مطلب: نحوه تغییر کد ریموت درب پارکینگ به ۲ روش + ویدئو

ویدئو نحوه تغییر کد ریموت درب پارکینگ

 


نحوه تغییر کد ریموت درب پارکینگ به ۲ روش


ابتدا می‌بایست ریموت را خام کنید:

به طور معمول زمانی که افراد ریموت خود را گم می‌کنند و ریموت جدید تهیه می‌کنند، به تغییر کد ریموت درب پارکینگ نیاز پیدا می‌کنند. البته پیشنهاد می‌شود در صورتیکه به ساختمان جدیدی نقل مکان کرده‌اید و یا به طور مثال فرد دیگری قبلا مستاجر ساختمان بوده، کد ریموت درب پارکینگ را تغییر دهید تا در مورد امنیت ساختمان آسوده خاطر باشید. نحوه تغییر کد ریموت درب پارکینگ به این صورت است که در ابتدا می‌بایست ریموت مورد نظر را خام کنید. برای انجام این کار ابتدا درب برد را باز کنید و دکمه Lern و یا Code را پیدا کنید. سپس به مدت ۱۰ ثانیه آن را فشار داده و نگه دارید. با انجام این کار کلیه ریموت‌ها خام خواهند شد. سپس به تعریف کد جدید یا همان تغییر کد برای ریموت نیاز دارید.

  

۱. تغییر کد از طریق کلید لرن

برای تغییر کد ریموت درب پارکینگ از طریق کلید لرن، می‌بایست در ابتدا به برد رسیور دسترسی داشته باشید. اغلب رسیورها در داخل ساختمان و کنار درب پارکینگ واقع شده‌اند. پس از یافتن رسیور، درب برد را باز کنید و دکمه‌ی Lern یا Code را پیدا کنید. سپس به مدت ۲ ثانیه همان دکمه را فشار دهید. بلافاصله پس از اینکه دکمه Lern را فشار دهید، در داخل برد یک چراغ LED کوچک روشن می‌شود. روشن شدن چراغ در داخل برد، اعلام آمادگی ریموت برای تغییر کد است. بنابراین به محض اینکه چراغ روشن شد، کلید A بر روی ریموت را فشار دهید و آن را به مدت ۲ ثانیه نگه دارید. پس از انجام این کار، چراغ روشن برد شروع به چشمک زدن خواهد کرد زیرا علامت پایان کد دادن به ریموت است.

 

۲. تغییر کد از طریق دیپ سوئیچ

دومین نحوه تغییر کد ریموت درب پارکینگ از طریق دیپ سوئیچ می‌باشد. در اغلب موارد از این نوع ریموت در درب کرکره‌ای پارکینگ استفاده می‌شود. در این روش ابتدا درب ریموت را باز کنید. پس از باز کردن درب ریموت، ردیفی از ۸ دکمه کوچک بر روی برد ریموت را مشاهده خواهید کرد که به آن‌ها دیپ سوئیچ گفته می‌شود. هر یک از این دکمه‌ها را می‌توان در سه وضعیت بالا، متوسط و پایین تنظیم کرد. در این نحوه تغییر کد ریموت درب پارکینگ می‌توانید به ترتیب دلخواهتان چینش دیپ سوئیچ‌ها را تغییر دهید. پس از انجام چینش ریموت، می‌بایست همان ترتیب و چینش را بر روی برد درب پارکینگ انجام دهید. پس از انجام این دو کار ساده،‌ تغییر کد ریموت درب پارکینگ انجام می‌شود.

 مقایسه و خرید آنلاین جک پارکینگ از دیجیکالا

میدانستید دیجیکالا جک پارکینگ هم میفروشد؟

میتوانید به سادگی انواع جک پارکینگ را مقایسه کنید و با قیمت مناسب از دیجیکالا بخرید و درب منزلتان تحویل بگیرید. روی لینک زیر کلیک کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *