کلیدسرا، کمک‌حال شما برای حفظ امنیت منزل و ماشین‌تان

قیمت ریموت ماشین و خدمات فروش و تعمیر ریموت ماشین

کلیدسرا - کلیدسازی شبانه روزی > ریموت ماشین > قیمت ریموت ماشین و خدمات فروش و تعمیر ریموت ماشین

قیمت ریموت ماشین و خدمات فروش و تعمیر ریموت ماشین

قیمت ریموت ماشین و تعمیر ریموت ماشین :‌ در صورتی که به دریافت خدمات فروش و یا تعمیر ریموت ماشین نیاز دارید و یا قصد اطلاع از قیمت ریموت ماشین را دارید، کافیست با کلیدسرا تماس بگیرد. مجموعه کلیدسرا به صورت شبانه روزی و در تمام روزهای هفته خدمات رسانی می‌کند. بنابراین، بابت کسب اطلاع از قیمت ریموت ماشین ، استرس نداشته باشید و سریعاً با شماره تلفن‌های مندرج در وب‌سایت تماس بگیرید. سپس مشکل تعمیر ریموت خودرو خود و یا کسب اطلاعات در مورد قیمت ریموت ماشین را با همکاران ما در مجموعه کلیدسرا مطرح کنید. مجموعه کلیدسرا به شما کمک می‌کند در کمترین زمان ممکن مشکلتان را برطرف نمایید.

خدمات ما: تعمیر ریموت ماشین – قیمت ریموت ماشین – تعمیر ریموت کنترل خودرو – تعمیر ریموت دزدگیر خودرو – قیمت سوئیچ خودرو – کپی ریموت دزدگیر ماشین – فروش ریموت دزدگیر ماشین – هزینه ساخت ریموت دزدگیر ماشین – ساخت سوؤیچ یدک خودرو – فروش سوئیچ خام خودرو – ساخت ریموت یدک ماشین – تعمیرات ریموت خودرو – فروش ریموت دزدگیر اتومبیل در تهران

ادامه مطلب: ارائه چندین راه حل فوری و آسان برای رفع مشکل تعمیر ریموت ماشین و قیمت ریموت ماشین

 

پرسش و پاسخ: برای پرسش و پاسخ در کلیدسرا اینجا کلیک کنید.

کلیدسرا با کمال میل پاسخگو شماست.

4191 499 0910

 

ساخت و کپی ریموت دزدگیر ماشین

 

بهترین راه حل تعمیر ریموت ماشین چیست؟

واقعیت امر این است که بهترین راه حل و اقدام جهت تعمیر ریموت ماشین ،‌ تماس گرفتن با تعمیرکار مورد اعتماد و حرفه‌ای است. البته ممکن است برای شما نیز این سؤال پیش بیاید که چرا نباید خودمان اقدام به تعمیر ریموت خودرو کنیم و خدمات تعمیر و یا ساخت ریموت کنترل خودرو را به تعمیرکار واگذار کنیم؟

 

برخی از دلایلی که افراد عادی نباید اقدام به تعمیر ریموت ماشین کنند، عبارتند از:

 • قیمت سوئیچ خودرو و ریموت آن ، نسبتاً بالاست. بنابراین ممکن است با کوچکترین دستکاری توسط افراد عادی، ریموت دچار مشکل جدی شود
 • تعمیرکار برای تعمیر ریموت کنترل خودرو از ابزارها و دستگاه‌های خاصی استفاده می‌کند که در دسترس عموم افراد نیست
 • در صورتیکه برای ریموت ماشین نیاز به به کد دهی داشته باشید، به دستگاه‌های مخصوص تعمیرکاران نیاز است
 • ساخت ریموت اتومبیل با کیفیت پایین و یا فروش ریموت دزدگیر خودرو تقلبی یکی از دغدغه‌های اجتناب‌ناپذیر تماس با تعمیرکار نامعتبر است
 • امکان دارد به دلیل استفاده از ابزارهای متفرقه توسط افراد عادی، به ریموت ماشین آسیب فیزیکی جدی وارد شود

 

خدمات مجموعه کلیدسرا

 

ساخت ریموت ماشین و ساخت سوئیچ یدک خودرو

آیا سوئیچ و یا ریموت ماشین خود را جا گذاشته‌اید و یا آن را گم کرده‌اید؟ ساخت ریموت ماشین و همچنین ساخت سوئیچ یدک خودرو ، از جمله خدماتیست که به حضور کلیدساز نیاز است. یعنی برای ساخت ریموت ماشین و یا ساخت سوئیچ یدک خودرو ، می‌بایست کلیدساز در محل حاضر شود. زیرا بدون ریموت خودرو ، امکان جابجایی وجود ندارد. در چنین شرایطی خوشبختانه جای هیچ‌گونه نگرانی نیست. کافیست گوشی تلفن خود را برداشته و با شماره تلفن‌های مندرج در وب‌سایت تماس بگیرید. شما می‌توانید از طریق مجموعه کلیدسرا به آسانی خدمات ساخت سوئیچ یدک خودرو ، ساخت ریموت ماشین و اطلاعات کافی در مورد قیمت ریموت ماشین را دریافت نمایید.

 

کپی ریموت دزدگیر ماشین – قیمت کپی ریموت ماشین

در صورتیکه ریموت یدک خام ماشین داشته باشیم و یا زمانی که ماشین خود را تعویض می‌کنیم ، به دریافت خدمات کپی ریموت دزدگیر ماشین و قیمت کپی ریموت ماشین نیاز پیدا می‌کنیم. در واقع اکیداً توصیه می‌کنیم اگر ماشین خود را از فرد دیگری خریداری کرده‌اید، ابتدا کلید ماشین را خام کرده و سپس با کمک خدمات کپی ریموت دزدگیر ماشین در مجموعه کلیدسرا،‌ برای ریموت خود کد جدیدی تعریف کنید. پس از آن می‌توانید در مورد امنیت ماشین خود، آسوده خاطر باشید. جهت دریافت خدمات کپی ریموت دزدگیر ماشین ، قیمت ریموت خام خودرو ، قیمت کپی ریموت ماشین و ساخت ریموت یدک ماشین در محل، کافیست با مجموعه کلیدسرا تماس بگیرید.

خدمات مجموعه کلیدسرا عبارتند از:

 • قیمت کپی ریموت ماشین
 • قیمت ریموت خام ماشین
 • ساخت ریموت یدک ماشین
 • کپی ریموت دزدگیر ماشین
 • قیمت ریموت کنترل دزدگیر ماشین
 • ساخت ریموت یدک دزدگیر ماشین
 • ساخت سوییچ یدک ماشین
 • فروش انواع سوئیچ تاشو خودرو
 • تعویض ریموت دزدگیر ماشین
 • ساخت کلید یدک

 

قیمت ریموت خودرو – فروش ریموت دزدگیر ماشین

با توجه به مدل هر ماشینی، قیمت ریموت خودرو نیز متفاوت است. به طور مثال هر مدل ریموت خودرو دارای تفاوت‌هایی است که بر روی قیمت ریموت خودرو تأثیر می‌گذارد. البته جای هیچ گونه نگرانی در مورد قیمت ریموت خودرو و همچنین فروش ریموت دزدگیر ماشین وجود ندارد زیرا مجموعه کلیدسرا با بهترین کلیدسازان و تعمیرکاران شهر همکاری می‌کند. ضمن اینکه پس از بررسی مجموعه کلیدسرا، قیمت ریموت خودرو پیشنهاد شده و همچنین شرایط فروش ریموت دزدگیر ماشین ، در کنار ارائه کلیه خدمات حرفه‌ای، منصفانه‌ترین قیمت در تمام شهر است.

 

قیمت سوئیچ ماشین – قیمت باطری ریموت ماشین

چنانچه قصد دارید در مورد قیمت باطری ریموت ماشین و یا قیمت سوئیچ ماشین اطلاعات کافی کسب نمایید، گوشی تلفن خود را بردارید و با مجموعه کلیدسرا تماس بگیرید. کافیست مدل ماشین خود و همچنین مشکل پیش آمده را با همکاران ما مطرح نمایید. شما می‌توانید پس از دریافت قیمت باطری ریموت ماشین و کسب اطلاعات کافی در مورد قیمت سوئیچ ماشین ، کلیه خدمات تعمیر ریموت ماشین و تعمیر آن را در محل دریافت کنید. همچنین می‌توانید آدرس نزدیک‌ترین کلیدساز به محل ماشین را جهت تعمیر سوئیچ ماشین از همکاران ما دریافت نمایید. بنابراین چنانچه پرمشغله هستید و فرصت کافی برای مراجعه به کلیدساز را ندارید، نگران نباشید و مشکلات خود را به صورت فوری توسط کلیدسرا حل کنید.

 

 

برای حل سریعتر مشکل تعمیر ریموت دزدگیر خودرو ، انواع ریموت را بشناسید:

در بین اکثر مردم تصور غلطی وجود دارد که ریموت همه خودروها شبیه به هم است. برخلاف شباهت ظاهری که ریموت انواع مدل‌های مختلف خودرو دارند، هیچ کدام از آن‌ها یکسان نیستند. ریموت هر خودرو به دلیل کد مخصوصی که دارد، منحصربفرد است. همچنین نوع سیستم ضد سرقت هر مدل ماشین، متفاوت است. به همین دلیل است که ریموت هیچ دو مدل ماشینی شبیه به هم نمی‌باشد و تعمیر ریموت دزدگیر خودرو کاری تخصصی است. ضمناً کلید خودروهای جدید، ترانسپوندر می‌باشند که جدیدترین سیستم ضد سرقت خودرو است.

نکته: در مطلب روبرو می‌توانید دلایل اصلی خراب شدن انواع ریموت دزدگیر ماشین را شناسایی کنید. حتی اگر ریموت خودرو شما دچار مشکل نشده و به دریافت خدمات تعمیر ریموت ماشین نیاز ندارید، توصیه می‌شود مطلب زیر را مطالعه نمایید. زیرا می‌توان با کسب اطلاعات بیشتر در مورد ریموت دزدگیر ماشین ، مانع خراب شدن آن در آینده شد:

 

کلیک کنید: عوامل اصلی خرابی ریموت ماشین

کلیدسرا با کمال میل پاسخگو شماست.

4191 499 0910

 

 

فروش سوئیچ ماشین – فروش سوئیچ خام خودرو

آیا سوئیچ ماشین خود را گم کرده‌اید و به دریافت خدمات فروش سوؤیچ ماشین و فروش سوئیچ خام خودرو نیاز دارید؟ کافیست با کلیدسرا تماس بگیرد. خدمات ما به صورت شبانه روزی و در طول روزهای هفته (حتی تعطیلات) می‌باشد. بنابراین، هرگز به دلیل اینکه ریموت ماشین خود را گم کرده‌اید، استرس نداشته باشید و سریعاً با شماره تلفن‌های مندرج در وب‌سایت تماس بگیرید و مشکل بوجود آمده را با همکاران ما در مجموعه کلیدسرا مطرح کنید. همکاران ما جهت دریافت خدمات فروش سوئیچ خام خودرو و فروش سوئیچ ماشین شما راه راهنمایی خواهند نمود.

 

قیمت ساخت سوئیچ ایموبلایزر

در صورتیکه به دریافت خدمات ساخت سوئیچ ایموبلایزر نیاز دارید و یا می‌خواهید از قیمت ساخت سوئیچ ایموبلایزر مطلع شوید، می‌توانید با مجموعه ما تماس بگیرید. ساخت سوئیچ ایموبلایزر ( سوئیچ ضد سرقت خودرو ) یکی دیگر از خدمات مجموعه کلیدسراست. در واقع خدمات ساخت سوئیچ ایموبلایزر یکی از اصلی‌ترین خدمات مجموعه ماست زیرا در صورتی که سوئیچ ماشین دچار مشکل شود، امنیت خودرو به خطر میافتد. چنانچه قصد دارید از قیمت ساخت سوئیچ ایموبلایزر مطلع شوید و یا درخواست ساخت سوئیچ یدک ایموبلایزر را بدهید، می‌توانید از طریق مجموعه ما مطلع شوید.

 

پرسش و پاسخ: برای پرسش و پاسخ در کلیدسرا اینجا کلیک کنید.

کلیدسرا با کمال میل پاسخگو شماست.

4191 499 0910

قیمت ریموت ماشین - فروش و تعمیر سوئیچ ماشین

هزینه ساخت ریموت دزدگیر ماشین به چه صورت است؟

هزینه ساخت ریموت دزدگیر ماشین به مدل خودرو شما و همچنین مدل ریموت و یا سوئیچ شما بستگی دارد. جهت دریافت لیست قیمت خرید اینترنتی ریموت دزدگیر ماشین و و آگاهی از هزینه ساخت ریموت دزدگیر ماشین با همکاران ما در مجموعه کلیدسرا تماس بگیرید تا همکاران ما به طور کامل شما را راهنمایی نمایند. ضمناً لازم به ذکر است که نگران هزینه ساخت ریموت دزدگیر ماشین خود نباشید زیرا مجموعه کلیدسرا با تعمیرکاران حرفه‌ای و در عین حال منصف همکاری می‌کند. شما می‌توانید با خیال آسوده از طریق مجموعه کلیدسرا خرید اینترنتی ریموت دزدگیر ماشین را انجام دهید.

 

برای حل سریعتر مشکل، انواع ریموت ماشین را بشناسید:

تصور غلطی در بین اکثر مردم وجود دارد که فکر می‌کنند ریموت تمامی ماشین‌ها شبیه به هم است. برخلاف شباهت ظاهری بسیاری از ریموت‌ها، در واقع هیچ کدام از آن‌ها یکسان نیستند. هر ریموت ماشین به دلیل کد مخصوصی که دارد، منحصربفرد است. همچنین نوع سیستم ضد سرقتی که در هر نوع ریموت بکار می‌رود، متفاوت است. از همین رو، ریموت هیچ ماشینی شبیه به هم نیست. همچنین اگر ریموت ماشین گم شده باشد، نمی‌توانیم ریموت ماشین را با ذکر نام مدل آن خریداری کنیم. آیا می‌دانستید اکثر ماشین‌های امروزی مجهز به ریموت‌های ترانسپوندر هستند که جدیدترین سیستم ضد سرقت خودرو می باشد.

ریموت‌های مجهز به تراشه ترانسپوندر: در اکثر ریموت‌های جدید یک تراشه ترانسپوندر وجود دارد که با پوشش پلاستیکی در قسمت بالایی ریموت ماشین محافظت شده است. در واقع ریموت‌های ترانسپوندر داری یک فرستنده بر روی ریموت و یک گیرنده در داخل ماشین هستند که در صورت برقراری ارتباط می‌توان از آن استفاده کرد.

 

آیا با نحوه تعمیر ریموت خودرو آشنا هستید؟

دلایل بسیار زیادی وجود دارد که منجر به خرابی و ایجاد مشکل در ریموت خودرو می‌شوند و در نهایت ما را وادار می‌کنند به دنبال نحوه تعمیر ریموت خودرو باشیم و در صدد یافتن راه‌حل مناسب باشیم. در واقع قبل از اینکه بخواهیم با نحوه تعمیر ریموت خودرو آشنا شویم، می‌بایست با دلایل اصلی خراب شدن ریموت آشنا شویم.

 

۱. قفل درب خودرو آسیب دیده:

اگر برای باز کردن درب ماشین خود از سوئیچ استفاده می‌کنید، احتمال دارد قفل ماشین خراب شده باشد و مشکل از ریموت ماشین نباشد. بنابراین اگر نتوانستید با کمک سوئیچ، قفل درب ماشین را باز کنید، احتمال دارد خود قفل ماشین خراب باشد. دلیل اصلی آن نیز استفاده طولانی مدت از قفل و فرسایش قطعات داخلی آن است. البته گاهی نیز بر اثر شرایط محیطی مانند آلودگی‌های محیطی و یا گرد و غبار، ممکن است قفل درب ماشین دچار مشکل شود.

 

۲. فروش سوئیچ خودرو به دلیل آسیب دیدگی:

یکی از دلایل اصلی که سوئیچ خودرو کار نمی‌کند، آسیب دیدگی خود سوئیچ است. هنگامی که صحبت از سوئیچ آسیب دیده می‌شود، بسیاری از افراد یک سوئیچ شکسته را تصور می‌کنند. در واقع این تصویر از سوئیچ آسیب دیده همیشه درست نیست. اگر به نحوه عملکرد سوئیچ دقت کنید، شیارهای کوچک روی آن درب ماشین را باز می‌کنند و یا موتور خودرو را روشن می‌کنند. بنابراین آسیب و یا فرسایش شیارهای روی سوئیچ، یکی از مهمترین دلایل اصلی عمل نکردن آن و در نتیجه نیاز به دریافت خدمات فروش سوئيچ خودرو می‌باشد. در چنین شرایطی نیاز دارید از کلید ساز کمک بگیرید تا کلید جدیدی برایتان بسازد. شما می‌توانید جهت دریافت خدمات فروش سوئیچ خودرو با ما تماس بگیرید.

 

۳. کار نکردن سوئیچ به دلیل نقص سیلندر:

سوئیچ ماشین نه تنها با درب خودرو شما در ارتباط می‌باشد، بلکه با سیستم احتراق خودرو Ignition نیز در ارتباط است. چنانچه با استفاده از سوئیچ نتوانستید ماشین خود را روشن کنید، الزاماً به دلیل مشکل سوئیچ خودرو شما نمی‌باشد. گاهی چنین مشکلاتی،‌ علائم یک دردسر بزرگ مانند نقص در سیلندر احتراق خودرو می‌باشد. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم هر چه زودتر از یک تعمیرکار حرفه‌ای کمک بگیرید.

 

۴. باطری ریموت ماشین تمام شده:

ریموت و سوئیچ ماشین با کمک باطری‌های کوچکی که در داخل آن قرار گرفته، کار می‌کنند. طبیعتاً‌ بعد از مدتی به دریافت خدمات تعویض باطری و در نتیجه اطلاع از قیمت باطری ریموت ماشین نیاز پیدا خواهید کرد . بنابراین قبل از اقدام به تعمیر و پرس و جو در مورد قیمت باطری ریموت ماشین ، اطمینان حاصل کنید که مشکل از باطری نباشد.

 

۵. آسیب داخلی در سوئیچ یا ریموت ماشین :

همانطور که در بالا اشاره شد، انواع ریموت‌های مختلف برای ماشین وجود دارد که دارای ویژگی‌های متنوع نیز می‌باشند. گاهی ممکن است این قطعات بر اثر ضربه و یا هر دلیل دیگری نظیر پوسیدگی سیم‌های آن و یا تماس با آب، آسیب دیده باشند.

 

۶. نیاز به کد دهی پس از ساخت سوئیچ یدک خودرو :

فرقی ندارد که ماشینتان بسیار مدل بالا است و یا معمولی می‌باشد. در هر صورت ریموت ماشین می‌بایست با دستگاه رسیور در داخل خودرو ست شود. البته چند تفاوت عمده بین ریموت‌های قدیمی و ریموت‌های جدید وجود دارد. به طور مثال در ریموت‌های جدید، از تکنولوژی پیشرفته‌تری استفاده شده که برای کد دهی بعد از ساخت سوئیچ یدک خودرو به تخصص و همچنین دستگاه‌های مخصوص تعمیرکاران نیاز می‌باشد.

 

۷. کپی ریموت دزدگیر ماشین ست نشده :

اگر قصد استفاده از زاپاس و یا کپی ریموت ماشین خود را دارید اما کار نمی‌کند، امکان دارد کپی ریموت دزدگیر ماشینتان ست نشده باشد. در این صورت شما به حضور کلیدساز و یا تعمیرکار ماهر نیاز دارید تا علاوه بر کپی ریموت دزدگیر ماشین ، آن را ست هم بکند..

 

حالا که سوئیچ و یا ریموت خودرو کار نمی‌کند، چکار کنیم؟

شناسایی علت خراب شدن سوئیچ یا ریموت خودرو یکی از گام‌هاست. بعد از یافتن علت اصلی خراب شدن و کار نکردن ریموت و یا سوئیچ خودرو، یافتن راه حل مناسب برای آن اقدام بعدی است با توجه به تمامی نکاتی که در بالا گفته شد، گوشی تلفن خود را برداشته و با مجموعه کلیدسرا تماس بگیرید. مجموعه کلیدسرا در کمترین زمان ممکن و همچنین با قیمت منصفانه به شما کمک می‌کند تا مشکل تعمیرات ریموت دزدگیر ماشین را پیدا کنید.

 

آموزش تعمیر ریموت ماشین

در صورت نیاز به آموزش تعمیر ریموت ماشین ، مطالب بالای این نوشته را با دقت مطالعه نمایید. در واقع آموزش تعمیر ریموت آموزش نیاز به ساعت‌ها تمرین و کار عملی دارد. اما چنانچه در حال حاضر برای تعمیر ریموت دزدگیر ماشین خود قصد دارید آموزش ساخت ریموت خودرو و یا تعمیر آن را سریعاً‌ و به صورت خلاصه بیاموزید، پیشنهاد می‌کنیم متن کامل این نوشته را مطالعه نمایید. درغیر اینصورت اگر بخواهید مشکل تعمیرات ریموت دزدگیر ماشین خود را توسط تعمیرکار حل کنید، کافیست با ما تماس بگیرید و برای تعمیر ریموت کنترل ماشین و در مجموع بابت تعمیرات ریموت ماشین خود آسوده خاطر باشید و با کمک کلیدسرا آن را در کوتاه‌ترین زمان ممکن حل کنید.

 

کلیدسرا با کمال میل پاسخگو شماست.

4191 499 0910

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *