کلیدسرا، مجله تخصصی آموزش ساخت ریموت، سوئیچ اتومبیل و حفظ امنیت منزل شما

رگلاژ شیشه سکوریت – رگلاژ درب شیشه ای

کلیدسرا - مجله آموزشی وسایل امنیتی منزل شما > کلید سازی > تعمیر درب > رگلاژ شیشه سکوریت – رگلاژ درب شیشه ای

رگلاژ شیشه سکوریت – رگلاژ درب شیشه ای در تهران

اگر به دنبال دریافت آموزش ها  رگلاژ شیشه سکوریت و رگلاژ درب شیشه ای در تهران هستید، با تماس بگیرد. آموزش های ما از جمله رگلاژ درب شیشه ای و رگلاژ شیشه سکوریت به صورت 24 ساعته و در طول ۷ روز هفته می‌باشد. کافیست با کلیدسرا و مشکل خود را با کارشناسان ما مطرح کنید و برای دریافت آموزش ها  رگلاژ شیشه سکوریت ، درخواست بدهید.

آموزش های ما: رگلاژ درب شیشه ای – رگلاژ استپ درب سکوریت – رگلاژ شیشه سکوریت  در تهران

ادامه مطلب: نکات آموزش رگلاژ درب سکوریت + ویدئو

 

 

 

ویدئو روش نصب جک‌های هیدرولیکی پارکینگ

 


نکات ضروری برای رگلاژ شیشه سکوریت


شیشه سکوریت هم مانند سایر بخش‌های ساختمان به مراقبت و نگهداری نیاز دارد. البته اهمیت مراقبت از شیشه سکوریت دو چندان است. زیرا شیشه سکوریت برای سهولت بخشیدن به رفت و آمد در فضاهای پرتردد بکار می‌رود و اگر دچار مشکلی شود، می‌تواند به شدت دردسر ساز شود. همچنین شیشه سکوریت بخش بزرگی از نمای ساختمان می‌باشد که تاثیر به سزایی در زیبایی آن دارد. در ادامه مطلب نکات مهمی برای جلوگیری از نیاز به رگلاژ شیشه سکوریت آمده که با رعایت این نکات مهم اما ساده، می‌توانید عمر مفید درب شیشه سکوریت را افزایش دهید و همچنین از هزینه‌های اضافی رگلاژ شیشه سکوریت جلوگیری کنید. با ما همراه باشید:

۱. آیا درب های بدون فریم زودتر از درب های با فریم به رگلاژ درب شیشه ای نیاز پیدا می کنند؟

با توجه به اینکه درب شیشه ای بیش از ده ها هزار بار در سال باز و بسته می‌شود، احتمال دارد این سؤال برایتان پیش بیاید که آیا درب های بدون فریم زودتر دچار مشکل می شوند؟ آیا با درهای بدون فریم، ما زودتر به رگلاژ درب شیشه ای نیاز پیدا می‌کنیم؟
خیر. دلیل استفاده از فریم، جلوگیری از ایجاد ضربه و تماس شیشه های درب می باشد. اگر شما نیز فریم درب را دوست ندارید و فکر می‌کنید فریم درب زشت است، با خیال راحت از درب‌های شیشه ای بدون فریم استفاده کنید. در درب های بدون فریم، از اتصالات مخصوص به جای فریم استفاده می‌شود که کار همان فریم را انجام می‌دهد. پس نگران خرابی و یا رگلاژ درب شیشه ای نباشید و از زیبایی درب های بدون فریم لذت ببرید.

۲. هرگز رگلاژ شیشه سکوریت را خودتان انجام ندهید

در رگلاژ شیشه سکوریت، ممکن است شما نیاز به تنظیم درب داشته باشد، می‌بایست درب کیس باز شود تا از طریق برد، تنظیمات لازم انجام شود. این کار به تخصص و مهارت بسیار بالایی نیاز دارد. بنابراین توصیه می‌کنیم شخصاً رگلاژ شیشه سکوریت را انجام ندهید و رگلاژ شیشه سکوریت را به کارشناسان مربوطه واگذار کنید.

۳. برای رگلاژ درب شیشه ای ، هرگز کنترل باکس آن را باز نکنید

همانطور که می دانید صفحه کلید در کنترل باکس ( مرکز کنترل مدار فرمان) قرار گرفته است. با کمک صفحه کلید می توان میزان باز شدن درب، سرعت باز و بسته شدن درب و مدت زمان باز ماندن درب را تنظیم کرد. بنابراین بهتر است خودتان صفحه کلید را باز نکنید و تنظیمات آن را تغییر ندهید. کافیست با خیال آسوده رگلاژ درب شیشه ای را به تعمیرکار بسپارید.

 

 

انواع آموزش کلیدسرا برای تعمیر انواع درب شیشه ای عبارتند از:

  • رگلاژ شیشه سکوریت
  • رگلاژ درب شیشه ای
  • نحوه رگلاژ درب
  • رگلاژ استپ درب سکوریت
  • آموزش رگلاژ درب سکوریت

 

رگلاژ تمامی برندهای شیشه سکوریت و درب اتوماتیک

همانطور که می‌دانید درب‌های شیشه‌ای و همچنین درب‌های اتوماتیک، مدل‌های بسیار متفاوت و متنوعی دارند. برخی از این برندها عبارتند از اریکسن، سسامو، اریکا لابل، فادینی، نایس، بتا و لایف. در هنگام نیاز به دریافت آموزش رگلاژ شیشه سکوریت و یا رگلاژ انواع درب‌های شیشه ای ، هیچ گونه نگرانی نداشته باشید و با خیال آسوده مشکل خود را در کمترین زمان ممکن توسط ما حل کنید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.