آموزش درآوردن کلید از قفل | 4191 499 0910 | دو ترفند جالب+خدمات ارزان و فوری کلیدسازی

کلیدسرا، کمک‌حال شما برای حفظ امنیت منزل و ماشین‌تان

درآوردن کلید از قفل

کلیدسرا - کلیدسازی شبانه روزی > بلاگ کلیدسرا > درآوردن کلید از قفل

درآوردن کلید شکسته از قفل

درآوردن کلید از قفل در ابتدا شاید غیر ممکن و یا سخت به نظر برسد. به ویژه اینکه این شرایط بسیار دشوار است و می‌تواند ما را کلافه و سردرگم کند. اما واقعیت این است با چند ترفند ساده، درآوردن کلید از قفل ممکن می‌شود. در ادامه‌ی مطلب ویدئویی قرار داده‌ایم که دو ترفند جالب و کاربردی درآوردن کلید از قفل را آموزش می‌دهد. پس با ما همراه باشید.

خدمات کلید سرا : تعمیر و تعویض قطعات انواع درب‌های ساده و اتوماتیک

مقاله مرتبط (کلیک کنید) : چگونه با کمک دو عدد سنجاق، قفل درب را باز کنیم؟

 

پرسش و پاسخ: برای پرسش و پاسخ در کلیدسرا اینجا کلیک کنید.

کلیدسرا با کمال میل پاسخگو شماست.

4191 499 0910

 

ویدئو دو ترفند جالب درآوردن کلید از قفل

نکته مهم اول : کلید مورد نظر چقدر عمیق شکسته است؟ ابتدا قبل از هر اقدامی، می‌بایست به این سؤال جواب بدهیم. زیرا راه‌های مختلفی که برای درآوردن کلید از قفل پیشنهاد می‌شوند، زمانی عملی هستند که کلید در داخل قفل، بسیار عمیق نشکسته باشد.

نکته مهم دوم : تا چه حد شرایطی که در آن قرار دارید، اضطراری و یا دشوار است؟ آیا ابزارهای مورد نیاز برای این کار، در اطرافتان یافت می‌شود؟ پاسخ به این سؤالات بسیار مهم است. زیرا ترفندهایی که آموزش داده می‌شود، بسیار جالب به نظر می‌رسند. اما نباید فراموش کرد که اگر به کار مسلط نباشید و یا بی دقتی و عجله آن را انجام دهید، ممکن است به قفل درب آسیب برسانید و در نتیجه مشکلتان دو برابر شود.
در این شرایط سخت و اضطراری، برقراری تماسی ساده با تیم کلیدسرا یکی از بهترین راه های پیش روست. کافیست گوشی تلفن را برداشته و سپس مشکل بوجود آمده را با همکاران ما در کلیدسرا مطرح کنید. کلیدسرا در حل تمامی مشکلات کلیدسازی، به شما کمک خواهد کرد.

  • اولین راه حلی که در این ویدئو برای درآوردن کلید از قفل پیشنهاد می‌شود، استفاده از چسب قطره ای و یا چسب یک-دو-سه است. برای انجام این کار، انتهای قسمت شکسته کلید را به چسب آغشته کنیم. سپس آن را به قسمت دیگر کلید که داخل قفل گیر کرده، بچسبانید. مجدداً تاکید می‌شود که این روش مواقعی به کار می‌آید که کلید به طور عمیق در داخل قفل نشکسته باشد. در واقع درآوردن کلید از قفل مهم است، اما نه به قیمت اینکه به قفل در آسیب وارد کند. اگر کلید به طور بسیار عمیق داخل قفل شکسته باشد و ما از این ترفند استفاده کنیم، ممکن است چسب به قسمتهای دیگر مغزی بچسبد  و دیگر نتوانیم بدون کمک قفل ساز حرفه ای و تعویض مغزی، کلید داخل قفل شکسته را خارج کنیم.
  • دومین روش پیشنهادی برای درآوردن کلید از قفل ، استفاده از موچین زنانه و یا انبر دم باریک است. این روش مواقعی نیز مواقعی بکار می‌آید  که بخش عمده ای از کلید شکسته خارج از قفل باشد. در این حالت می‌توان گوشه ای از کلید شکسته شده را با کمک ابزارهایی که گفته شد،‌ به آرامی گرفت و آن را از قفل خارج کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *