کلیدسرا، کمک‌حال شما برای حفظ امنیت منزل و ماشین‌تان

تعمیر کرکره برقی و تعمیر موتور کرکره برقی در تمامی مناطق تهران

کلیدسرا - کلیدسازی شبانه روزی > کلید سازی > تعمیر درب > تعمیر کرکره برقی و تعمیر موتور کرکره برقی در تمامی مناطق تهران

تعمیر کرکره برقی و تعمیر موتور کرکره برقی در تمامی مناطق تهران

تعمیر کرکره برقی : چنانچه به دریافت خدمات تعمیر کرکره برقی و همچنین تعمیر موتور کرکره برقی و سایر قطعات آن نیاز دارید، گوشی تلفن خود را بردارید و با همکاران ما در مجموعه کلیدسرا تماس حاصل نمایید. البته در صورتیکه قصد دارید درباره تعمیر کرکره برقی اطلاعات بیشتری کسب نمایید، کافیست ادامه متن زیر را مطالعه کنید. شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن خدمات تعمیر کرکره برقی را با کمک تیم حرفه ای و معتبر دریافت کنید.

خدمات ما: تعمیر کرکره برقی – تعمیر موتور کرکره برقی – عیب یابی کرکره برقی – روغن کاری کرکره برقی – اعلام هزینه تعمیر کرکره برقی – یافتن علت خرابی کرکره برقی – تعمیرات کرکره برقی شبانه روزی – تعمیر برد کرکره برقی – عیب یابی موتور کرکره برقی در تهران

ادامه مطلب: نکات توضیحات تکمیلی درباره تعمیر کرکره برقی + ویدئو

 

پرسش و پاسخ: برای پرسش و پاسخ در کلیدسرا اینجا کلیک کنید

کلیدسرا با کمال میل پاسخگو شماست

4191 499 0910

 

 

ویدئو روش نصب انواع جک‌های هیدرولیکی

 


نکات جلوگیری از تعمیر کرکره برقی


 

اول از همه باطری داخل ریموت را بررسی نمایید

اولین قدم در تعمیر کرکره برقی ،‌ بررسی باتری داخل ریموت می‌باشد. در بیشتر مواردی که افراد با مشکل کار نکردن ریموت مواجه می‌شوند و برای عیب یابی کرکره برقی به دنبال تعمیرکار کرکره برقی می‌روند، مشکل از باتری داخل ریموت است. یعنی به دلیل اینکه باطری ضعیف و یا تمام شده است، کرکره برقی نیز کار نمی‌کند و یا به نظر می‌رسد مشکل خرابی کرکره برقی پیش آمده است. یکی از نشانه‌های تمام شدن باتری،‌ از کار افتادن به یک باره کرکره برقی می‌باشد. بنابراین اگر پی بردید که اشکال از باتری است،‌ به کلیدساز مراجعه کنید و یک باطری جدید تهیه نمایید. نکته مهم این است که باتری‌های با کیفیت، عمر طولانی‌تری دارد و در نهایت بسیار مقرون به صرفه‌تر هستند.

دفترچه راهنمای کرکره برقی را پیدا کنید

سعی کنید هر چه زودتر دفترچه راهنمای کرکره برقی را پیدا کنید. معمولاً در دفترچه‌های راهنما برخی از دلایل اصلی خرابی های کرکره برقی ذکر شده است. هرگز در حین حرکت کرکره برقی به ویژه زمانی که مشکل دارد، نزدیک به کرکره نایستید. زیرا ممکن است به یکباره سقوط کند و جان افرادی که نزدیک به آن ایستاده‌اند به خطر بیافتد. بنابراین احتمالأ بتوانید عیب یابی کرکره برقی و همچنین عیب یابی موتور کرکره برقی را خودتان انجام دهید. شاید خودتان نخواهید در راستای تعمیر کرکره برقی اقدام کنید، اما قطعأ داشتن اطلاعات کافی و یافتن علت خرابی کرکره برقی می‌تواند به روند تعمیر کرکره برقی سرعت ببخشد.

 

ریل‌های دو طرف کرکره برقی را تمیز کنید

بررسی ریل‌های دو طرف کرکره برقی نیز یکی از راه‌های پیشگیری از بوجود آمدن مشکل کرکره برقی است.ممکن است این کار به نظرتان خیلی مهم نباشد، اما هر چقدر که ریل‌های کرکره یا همان مسیر حرکت غلطک‌ها تمیز باشد، غلطک‌ها (رولرها) روان‌تر حرکت می‌کنند و در نتیجه عمر مفید کرکره افزایش می‌یابد. علاوه بر این، ممکن است پس از استفاده طولانی مدت از کرکره برقی، چیزی در داخل ریل‌ها گیر کند و برایتان دردسر ساز شود. بنابراین قبل از اینکه به تعمیرات کرکره برقی شبانه روزی نیاز پیدا کنید، پاک کردن ریل‌ها را در برنامه کارهای خود قرار دهید.

 

روغن کاری کرکره برقی و قطعات متحرک آن را فراموش نکنید

روغن کاری کرکره برقی و قطعات متحرک آن کار بسیار آسانی می‌باشد. شما می‌توانید در کمتر از 10 دقیقه این کار را انجام دهید. در واقع با انجام روغن کاری کرکره برقی ، عمر مفید آن را به طور چشمگیری افزایش خواهید داد. بنابراین توصیه می‌شود قبل از اینکه به تعمیر کرکره برقی و یا تعمیر موتور کرکره برقی نیاز پیدا کنید، روغن کاری کرکره برقی و قطعات متحرک آن نظیر جک، بازوی متحرک و سایر قسمت‌های آن را حتماً در در اسرع وقت انجام دهید.

 

با دقت به کرکره برقی نگاه کنید و به صدای حرکت آن گوش دهید

هر بار که دکمه باز و بسته شدن کرکره برقی را می‌زنید و کرکره شروع به حرکت می‌کند، با دقت به آن نگاه کنید و به صدای باز و بسته شدنش گوش دهید. با انجام این کار می‌توانید قبل از وارد شدن آسیب جدی،‌ عیب یابی کرکره برقی و یا حتی عیب یابی موتور کرکره برقی را انجام دهید. همچنین می‌توانید با عیب یابی به موقع و سریع، هزینه‌های بعدی آن نظیر هزینه تعمیر کرکره برقی را کاهش دهید. در کل با انجام این کار، چنانچه در آینده برخی از قطعات کرکره برقی خراب شود و یا دچار مشکل خرابی کرکره برقی شوید، می‌توانید بلافاصله منبع خرابی را تشخیص داده و اقدامات لازم را انجام دهید.

 

سفت کردن پیچ و مهره‌ها، یکی از اقدامات در تعمیرات کرکره برقی است

هر کرکره برقی سالانه بیش از هزار بار، باز و بسته می‌شود. به همین احتمال دارد پیچ و مهره‌های آن به مرور زمان شل شوند. بنابراین اگر تاکنون به پیچ و مهره‌های کرکره برقی ساختمان مورد نظرتان دست نزده‌اید، در اسرع وقت آن را بررسی کنید و در صورت نیاز، و همچنین با رعایت نکات ایمنی، پیچ و مهره‌های آن را سفت کنید. با انجام این کار ساده می‌توانید از دست تعمیرات کرکره برقی خلاص شوید. البته توصیه می‌شود در بخش‌های حساس، این کار حتماً توسط تعمیرکار کرکره برقی انجام شود.

 

با مراقبت از غلطک‌ها، تعمیر موتور کرکره برقی را به تعویق بیاندازید

چنانچه سال‌ها از نصب و راه اندازی کرکره برقی شما گذشته و مدت‌هاست در حال استفاده از آن هستید، اینبار با دقت بیشتری به غلطک‌های آن نگاه کنید. فرقی نمی‌کند که غلطک‌های کرکره برقی استیل هستند و یا پلاستیکی. مهم این است که اگر فرسوده و کهنه شده باشند، نیاز به بررسی و تعمیرات دارید. زیرا در صورتیکه غلطک‌‌های کرکره برقی آسیب دیده باشد، احتمال نفوذ سارقین به ساختمان بسیار زیاد است و در نهایت امنیت ساختمان به شدت به خطر می‌افتد. فراموش نکنید که خرابی غلطک‌ها، می‌تواند به سایر قطعات کرکره برقی آسیب وارد کند. بنابراین با تعویض غلطک‌های کهنه، از بوجود آمدن مشکل کرکره برقی و نیاز به تعمیر موتور کرکره برقی توبولار جلوگیری کنید.

 

عایق پلاستیکی پایین کرکره را وارسی نمایید

عایق پلاستیکی پایین کرکره اصلی‌ترین مانع ورود باران، گرد و غبار و حشرات موزی به داخل ساختمان می‌باشد. بنابراین اگر مشاهده کردید که علایق پلاستیکی ترک خورده و یا شکسته است، سریعاً آن را تعویض و یا تعمیر نمایید.

 

عیب یابی کرکره برقی را خودتان انجام دهید

اکثر کرکره‌های برقی دارای سیستم ایمنی هستند و با قرار گرفتن اجسام مختلف در مسیر خود از حرکت باز می‌ایستند و یا به سمت بالا حرکت می‌کنند. بنابراین می‌بایست حواستان به سلامت سیستم ایمنی کرکره برقی باشد. برای انجام این کار کافیست دکمه بسته شدن کرکره را بزنید و سپس یک شی متوسط را در مقابل کرکره قرار دهید. فراموش نکنید در صورت خرابی سیستم ایمنی، امنیت ساختمان شما نیز به شدت در خطر می‌افتاد. همچنین برای عیب یابی موتور کرکره برقی ، در حین بالا و پایین رفتن کرکره، دکمه توقف را فشار دهید و مطمین شوید کرکره برقی بدون هیچ مشکلی و یا صدای نامتعارفی می‌ایستد.

 

ارائه انواع خدمات تعمیرات کرکره برقی تهران

تعمیر کرکره برقی غرب تهران
تعمیر کرکره برقی شرق تهران
تعمیر کرکره برقی شمال تهران
تعمیر کرکره برقی جنوب تهران

 


برخی از نکات ایمنی در تعمیر کرکره برقی تهران


هرگز در حین حرکت کرکره برقی، زیر آن نایستید

زمانی که کرکره برقی در حال باز و بسته شدن است، به هیچ عنوان در زیر آن نایستید. به ویژه مراقب کودکان خود باشید. البته کرکره برقی دارای سنسورهای قوی می‌باشد و احتمال وقوع چنین اتفاقی بسیار کم است. اما ممکن است به دلیل مشکل خرابی کرکره برقی ،‌ فنرهای آن و یا مکانیزم های ایمنی کرکره برقی دچار مشکل شده باشد و شما نیز به دلایل مختلف متوجه این اتفاق نشده باشید. بنابراین اگر کوچکترین نشانه ‌ای از خرابی کرکره برقی را مشاهده کردید، سریعاً اقدام به تعمیر کرکره برقی و یا تعمیرات موتور کرکره برقی نمایید.

 

هرگز تنظیمات کرکره برقی را خودتان انجام ندهید

اگر کرکره برقی شما به درستی کار نمی‌کند و یا غلطک‌های آن از جا در آمده‌ است، نیاز به تنظیمات کرکره برقی و یا خدمات رفع مشکلات کرکره برقی دارید. مجموعه کلیدسرا پیشنهاد می‌کند این خدمات توسط تعمیرکار کرکره برقی انجام شود زیرا کاری نسبتاً حساس است و به مهارت بالایی نیاز دارد.

نکته خیلی مهم: بررسی کابل ها، بررسی بالانس بودن‌ کرکره برقی و همچنین تنظیمات اصلی ریل‌ها، برخی از کارهایی هستند که توصیه می‌کنیم توسط تعمیرکار کرکره برقی حرفه‌ای انجام شود.

 


خدمات کلیدسرا در خصوص تعمیرات کرکره برقی در تهران


 

  • کلیه خدمات تعمیرات کرکره برقی در تهران به صورت فوری و شبانه روزی
  • عیب یابی از جک و ریموت کرکره برقی
  • تعمیرات ریموت انواع کرکره برقی
  • رگلاژ کلیه کرکره برقی
  • تعمیر کرکره برقی
  • تعمیر کرکره برقی شرق تهران
  • تعمیر کرکره برقی جنوب تهران
  • تعمیر کرکره برقی غرب تهران
  • کد دادن به انواع کرکره برقی
  • ساختن ریموت برای کرکره برقی

تیم کلیدسرا کلیه خدمات تعمیر کرکره برقی در غرب تهران و سایر نقاط تهران را در کمترین زمان ممکن و با قمیت منصفانه ارائه می‌دهد. تعمیرکاران حرفه‌ای تنها در چند ثانیه عیب یابی کرکره برقی را انجام می دهند و مشکل کرکره برقی را برطرف می‌نمایند. علاوه بر این در صورت نیاز روغن کاری کرکره برقی ، تعمیر موتور کرکره برقی ، تعمیر برد کرکره برقی و عیب یابی موتور کرکره برقی را هم برایتان انجام می‌دهند.

 

هزینه تعمیر کرکره برقی

عوامل بسیار زیادی بر روی هزینه تعمیر کرکره برقی تأثیرگذار هستنند. بطور نمونه در صورت خرابی قطعات کرکره برقی، هزینه نصب قطعه جدید نیز به هزینه تعمیر کرکره برقی اضافه می‌شود. البته جای هیچ گونه نگرانی در مورد هزینه تعمیر کرکره برقی نیست زیرا تمامی قیمت‌ها تعرفه می‌باشند. ضمناً در صورتیکه بخواهید به طور نسبی از هزینه تعمیر کرکره برقی مطلع شوید، می‌توانید با همکاران ما در تیم پشتیبانی تمای بگیرید.

کلیدسرا به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته (حتی ایام تعطیلات) خدمت همشهریان تهرانی در تمامی مناطق خدمت رسانی می‌کند. کافیست در هر ساعت از شبانه روز که به دریافت خدمات نیاز پیدا کردید، با کلیدسرا تماس بگیرید. شما می‌توانید مشکل تعمیر کرکره برقی پارکینگ و سایر کرکره‌های برقی را با کمک کلیدسرا در کمترین زمان ممکن برطرف نمایید.

 

کلیدسرا با کمال میل پاسخگو شماست

4191 499 0910

 کلیدسازی شبانه روزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *