کلیدسرا، مرکز تخصصی ساخت ریموت، سوئیچ اتومبیل و حفظ امنیت منزل شما

ساخت ریموت پورشه تعمیر ریموت پورشه و قیمت ریموت پورشه

کلیدسرا - کلیدسازی شبانه روزی > ریموت ماشین > ساخت ریموت پورشه تعمیر ریموت پورشه و قیمت ریموت پورشه
تعمیر ریموت پورشه

ساخت ریموت پورشه تعمیر ریموت پورشه و قیمت ریموت پورشه

ساخت ریموت پورشه و خدمات فروش و تعمیر: در صورتیکه به دریافت خدمات تعمیر ریموت پورشه و ساخت ریموت پورشه و یا خدماتی مانند تعریف ریموت پورشه و یا تعویض باتری ریموت پورشه نیاز دارید، کافیست با کلیدسرا تماس بگیرد. خدمات مجموعه کلیدسرا به صورت شبانه روزی و در تمام روزهای هفته می‌باشد. بنابراین، هرگز به دلیل اینکه به تعمیر ریموت پورشه نیاز دارید، استرس نداشته باشید و سریعاً با شماره تلفن‌های مندرج در وب‌سایت تماس بگیرید. سپس مشکل تعمیر ریموت پورشه را با همکاران ما در مجموعه کلیدسرا مطرح کنید. مجموعه کلیدسرا به شما کمک می‌کنند در کمترین زمان ممکن مشکلتان را برطرف کنید.

خدمات ما: تعمیر ریموت پورشه – ساخت ریموت پورشه – قیمت ریموت پورشه – تعریف ریموت پورشه – تعویض باتری ریموت پورشه – ریموت یدک پورشه – خدمات فروش سوئیچ پورشه در تهران

ادامه مطلب: برای رفع مشکل تعمیر ریموت پورشه ، باید چکار کنیم؟ + دلایل صلی خرابی ریموت

 

پرسش و پاسخ: برای پرسش و پاسخ در کلیدسرا اینجا کلیک کنید.

کلیدسرا با کمال میل پاسخگو شماست.

 

 

ساخت و کپی ریموت انواع خودرو

 

بهترین راه حل تعمیر ریموت پورشه چیست؟

واقعیت امر این است که بهترین راه حل و اقدام برای تعمیر ریموت پورشه ،‌ تماس گرفتن با تعمیرکار مورد اعتماد و حرفه‌ای است. البته ممکن است برای شما نیز این سؤال پیش بیاید که چرا نباید خودمان اقدام به تعمیر ریموت پورشه کنیم؟

برخی از دلایلی که افراد عادی نباید اقدام به تعمیر ریموت پورشه کنند، عبارتند از :

  • قیمت سوئیچ پورشه ، نسبتاً بالاست. بنابراین ممکن است با کوچکترین دستکاری، هزینه سنگینی متحمل شوید
  • تعمیرکار برای تعمیر ریموت پورشه از ابزارها و دستگاه‌های خاصی استفاده می‌کند که در دسترس عموم افراد نیست
  • در تعریف کلید پورشه از تکنولوژی‌ پیشرفته ضدسرقت بکار می‌رود. ممکن است با دستکاری ریموت، امنیت ماشین شما به خطر بیافتد
  • در صورتیکه نیاز به کددهی ریموت پورشه داشته باشید، به دستگاه‌های مخصوص تعمیرکاران نیاز است
  • خرید سوییچ پورشه با کیفیت پایین و یا ریموت یدک پورشه تقلبی یکی از دغدغه‌های اجتناب‌ناپذیر تماس با تعمیرکار نامعتبر است
  • امکان دارد به دلیل استفاده اشخاص عادی از ابزارهای متفرقه، به ریموت ماشین آسیب فیزیکی جدی وارد شود

 

خدمات مجموعه کلیدسرا

 

 

ساخت ریموت پورشه

ساخت ریموت پورشه : آیا ریموت کنترل پورشه و یا سوئیچ پورشه خود را گم کرده‌اید و یا آن را در ماشین جا گذاشته‌اید؟ ساخت ریموت پورشه ( خرید سوییچ پورشه )، از جمله خدماتی هستند که به حضور کلیدساز نیاز است. یعنی کلیدساز می‌بایست برای ساخت ریموت پورشه در محل حاضر شود. زیرا بدون ریموت، امکان جابجایی پورشه وجود ندارد. خوشبختانه در چنین شرایطی جای هیچ‌گونه نگرانی نیست. کافیست گوشی تلفن خود را بردارید و با شماره تلفن‌های مندرج در وب‌سایت تماس بگیرید. شما می‌توانید به آسانی از طریق مجموعه کلیدسرا خدمات ساخت سوییچ پورشه و فروش سوئیچ پورشه را دریافت کنید.

 

تعریف ریموت پورشه ( کددهی ریموت پورشه )

زمانی که افراد ماشین خود را تعویض می‌کنند و یا یک ریموت یدک پورشه خام دارند، به دریافت خدمات تعریف ریموت پورشه یا همان کددهی ریموت پورشه نیاز پیدا می‌کنند. البته اکیداً توصیه می‌شود که اگر ماشین پورشه خود را از فرد دیگری خریداری کرده‌اید، ابتدا کلید پورشه را خام کرده و سپس با کمک خدمات تعریف ریموت پورشه ( کددهی ریموت پورشه ) در مجموعه کلیدسرا،‌ کد جدیدی برای ریموت خود تعریف کنید. پس از این کار می‌توانید در مورد امنیت ماشین خود آسوده خاطر باشید. جهت دریافت خدمات تعریف کلید پورشه و یا کددهی ریموت پورشه در محل، کافیست با مجموعه کلیدسرا تماس بگیرید.

 

قیمت ریموت پورشه

با توجه به مدل پورشه شما، قیمت ریموت پورشه متفاوت است. به طور مثال هر مدل ریموت پورشه دارای تفاوت‌هایی است که بر روی قیمت ریموت پورشه تأثیر می‌گذارد. البته جای هیچ گونه نگرانی در مورد قیمت ریموت پورشه وجود ندارد زیرا مجموعه کلیدسرا با بهترین کلیدسازان و تعمیرکاران شهر همکاری می‌کند. ضمن اینکه پس از بررسی مجموعه کلیدسرا، قیمت سوئیچ پورشه پیشنهاد شده، در کنار ارائه کلیه خدمات حرفه‌ای، منصفانه‌ترین قیمت در تمام شهر است. کافیست کلیه خدمات سوئیچ ماشین پورشه را با کمک مجموعه کلیدسرا حل کنید.

 

تعویض باتری ریموت پورشه

چنانچه قصد دریافت خدمات تعویض باتری ریموت پورشه و یا شارژ ریموت پورشه را دارید، گوشی تلفن خود را برداشته و با کلیدسرا تماس بگیرید. کافیست مدل پورشه خود و همچنین مشکل پیش آمده را با همکاران ما مطرح کنید. شما می‌توانید خدمات تعویض باتری ریموت پورشه را در محل دریافت کنید. یعنی کلیدساز به محلی بیاید که ماشین شما در آنجا واقع شده است. همچنین می‌توانید آدرس نزدیک‌ترین کلیدساز به محل ماشین را از همکاران ما دریافت کنید. بنابراین چنانچه مشغله زیاد دارید و فرصت نمی‌کنید به کلیدساز مراجعه کنید، نگران نباشید و مشکلات خود را با کمک کلیدسرا برطرف کنید.

 

 

برای حل سریعتر مشکل ریموت پورشه ، انواع ریموت را بشناسید:

در بین اکثر مردم تصور غلطی وجود دارد که ریموت همه مدل‌های پورشه و سوئیچ ماشین پورشه شبیه به هم هستند. برخلاف شباهت ظاهری ریموت انواع مدل‌های مختلف پورشه ، هیچ کدام از آن‌ها یکسان نیستند. هر ریموت کنترل پورشه به دلیل کد مخصوصی که دارد، منحصربفرد است. همچنین نوع سیستم ضد سرقتی هر مدل پورشه ، متفاوت است. از همین روست که ریموت هیچ دو مدل پورشه شبیه به هم نمی‌باشد. ضمناً کلید پورشه ، ترانسپوندر می باشد که جدیدترین سیستم ضد سرقت خودرو است.

ریموت‌های مجهز به تراشه ترانسپوندر: در ریموت‌های پورشه یک تراشه ترانسپوندر وجود دارد. این تراشه با پوشش پلاستیکی در قسمت بالایی ریموت پورشه محافظت شده است. ریموت‌های ترانسپوندر یک فرستنده بر روی ریموت و یک گیرنده در داخل ماشین دارند که در صورت برقراری ارتباط می‌توان از ماشین استفاده کرد.

نکته: در مطلب روبرو می‌توانید دلایل اصلی خرابی ریموت پورشه را شناسایی کنید. حتی اگر ریموت پورشه شما دچار مشکل نشده، توصیه می‌شود مطلب زیر را مطالعه کنید. زیرا می‌توان با کسب اطلاعات بیشتر در مورد ریموت پورشه ، مانع خرابی ریموت در آینده شد:

 

کلیک کنید: عوامل اصلی خرابی ریموت ماشین

کلیدسرا با کمال میل پاسخگو شماست.

 کلیدسازی شبانه روزی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری با ما