تعمیر درب ریموتی + تعمیر ریموت درب | 4191 499 0910 | خدمات + آموزش در سراسر تهران

کلیدسرا، کمک‌حال شما برای حفظ امنیت منزل و ماشین‌تان

تعمیر ریموت درب – تعمیر درب ریموتی

کلیدسرا - کلیدسازی شبانه روزی > ریموت > تعمیر ریموت درب – تعمیر درب ریموتی

تعمیر ریموت درب – تعمیر درب ریموتی

اگر به تعمیر ریموت درب نیاز دارید و یا به دنبال تعمیرکار حرفه‌ای برای تعمیر درب ریموتی هستید، کافیست با کلیدسرا تماس بگیرد. خدمات ما به صورت شبانه روزی و در تمام روزهای هفته می‌باشد. در صورت نیاز به تعمیر ریموت درب ، شما می‌توانید با خیال آسوده مشکلات مربوط به خرابی ریوت درب را با کمک کلیدسرا حل کنید. کافیست تلفن خود را برداشته، با کلیدسرا تماس بگیرید و برای دریافت خدمات تعمیر ریموت درب و تعمیر درب ریموتی ، درخواست دهید.
خدمات ما: تعمیرات ریموت درب – تعمیر درب ریموتی – رفع خرابی ریموت درب – خدمات کامل در مواقع گم شدن ریموت درب – تعمیر درب ریموت کنترل و یافتن علت خرابی درب ریموت در تهران

ادامه مطلب: آنچه در مورد تعمیر ریموت درب باید بدانید + ویدئو

 

پرسش و پاسخ: برای پرسش و پاسخ در کلیدسرا اینجا کلیک کنید

کلیدسرا با کمال میل پاسخگو شماست

4191 499 0910

 

 

ویدئو روش نصب جک‌های هیدرولیکی پارکینگ

 

آنچه در مورد تعمیر ریموت درب باید بدانید

خرابی ریموت درب اتفاق پیش بینی نشده‌ای است که می‌تواند برایمان به شدت دردسرساز شود. معمولاً در چنین شرایطی دشواری به حضور تعمیرکار حرفه‌ای برای تعمیر ریموت درب نیاز داریم. از همین رو کافیست با کلیدسرا تماس بگیرید و مشکل بوجود آمده را با تیم کلیدسرا مطرح کنید. همکاران ما به صورت شبانه روزی و در تمام روزهای هفته، به شما کمک می‌کنند انواع خدمات تعمیر ریموت درب را دریافت کنید.
البته داشتن اطلاعات کافی در مورد ریموت درب ، می‌تواند به شما کمک کند تا هر چه زودتر علت خرابی درب ریموت را شناسایی کنید و حتی در آینده از خرابی ریموت درب جلوگیری کنید. پس مطالعه‌ی این پست که حاوی نکات ارزشمندی در مورد تعمیر ریموت درب است را به شما توصیه می‌کنیم.

 

۱: شناخت قطعات تشکیل دهنده ریموت، بهترین راه جلوگیری از تعمیر درب ریموتی

به طور کلی تمامی ریموت های درب از سه بخش IC ، باطری و بورد (PCB Board) تشکیل شده‌اند. البته بیش از صدها مدل ریموت درب تا به امروز ساخته شده که از لحاظ ساختاری و همچنین از لحاظ کارایی بسیار متنوع و متفاوت هستند.
در اولین نسل از ریموت‌ها فقط یک فرستنده Transmitter و یک گیرنده Reciever تعبیه شده بود. این دو فرستنده و گیرنده عمل باز و بسته شدن درب را انجام می‌دادند. در واقع برای باز و بسته شدن درب، سیگنال‌های رادیویی را با فرکانس مشخص ارسال و دریافت می‌کردند.
با گذشت زمان از تکنولوژی‌های جدیدتر استفاده شد که منجر به ساخت ریموت‌های نسل دوم و سوم شدند. به طور نمونه ریموت‌های نسل دوم، کد دار بودند و ریموت‌های نسل سوم با تکنولوژی Rolling code وارد بازار شدند. اکنون هر کسی می‌تواند با توجه به ویژگی‌ ریموت و جک های موجود در بازار، درب اتوماتیک مناسب خود را به راحتی تهیه کند.
ضمناً باید بخاطر داشته باشیم، ریموت درب بسیار حساس هست و به راحتی ممکن است آسیب ببیند و از کار بیافتد. بنابراین مراقب باشید ضربه محکم به ریموت درب وارد نشود و یا با آب در تماس نباشد. با رعایت همین نکات کوچک و ساده می‌توانید از تعمیر درب ریموتی جلوگیری کنید.

 

۲: انواع مدل‌های ریموت درب :

بیش از ده‌ها مدل ریموت برای انواع درب‌های اتوماتیک وجود دارد که توسط برندهای مختلف تولید می‌شوند. اولین عاملی که باعث بوجود آمدن تنوع در ساخت ریموت شد، تنوع درب‌های ساختمان است. به طور مثال درب های ریلی، کرکره‌ابی، تک لنگه و دو لنگه به ریموت هایی با ویژگی‌های مختلف نیاز دارند. برخی از این ویژگی‌ها عبارتند از: برد ریموت و قابلیت تعویض کد در ریموت درب . دلیل دوم جنس و کیفیت ریموت است که با توجه به برند ریموت، بسیار متنوع می‌باشد.
همانطور که در بالا اشاره شد، ریموت ها از طریق ارسال فرکانس به گیرنده،‌ کار می‌کنند. هر برندی ممکن است برای کار کردن ریموت، از امواج مختلفی نظیر فرکانس‌های رادیویی، بلوتوث و یا امواج مادون قرمز استفاده کند. استفاده از امواج مختلف، یکی از عواملی است که باعث تنوع در مدل های ریموت درب شده است. البته ریموت‌هایی که امروز در ایران مورد استفاده قرار می گیرند، در اکثر موارد بلوثوتی هستند. کافیست هنگام خرید کردن به مزایا و معایب هر کدام از آنها توجه کنید تا بتوانید بهترین خرید را داشته باشید.

 

۳: در صورت نیاز به تعمیر درب ریموتی و یا گم شدن ریموت درب، باید چکار کرد؟

برای رفع مشکل گم شدن ریموت درب تنها یک راه حل پیش رو شماست و آن هم حضور تعمیرکاری است که تعمیر ریموت درب اتوماتیک را در مواقع خرابی درب ریموت دار و گم شدن ریموت درب انجام دهد.
چرا نمی شود به بازار رفت و با گفتن نام و مدل ریموت، آن را خریداری کرد؟ ریموت جدید می‌بایست با درب اتوماتیک مورد نظرتان مطابقت داشته باشد. در واقع برندهای مختلف از هزاران فرکانس متفاوت برای ریموت ها استفاده می‌کنن تا هر ریموت بتواند تنها یک درب را باز کند.
در صورت نیاز به تعمیر درب ریموتی بر اثر آسیب دیدن و یا خرابی، می‌بایست با یک تعمیرکار حرفه ای در زمینه تعمیرات ریموت درب تماس بگیرید. کافیست در صورت نیاز به دریافت خدمات تعمیر درب ریموتی ، با شماره تلفن های مندرج در وب سایت تماس بگیرید و مشکل خرابی ریموت درب و همچنین تعمیرات ریموت درب خود را با کمک کلیدسرا و در کمترین زمان ممکن حل کنید. کلیدسرا به صورت ۲۴ ساعته  در تمام روزهای هفته (حتی تعطیلات) کلیه خدمات لازم برای برطرف کردن خرابی ریموت درب و خرابی درب ریموت دار را در کمترین زمان ممکن ارائه می دهد.

 

۴: دلایل اصل خرابی ریموت درب چیست و تعمیر درب ریموت کنترل چگونه انجام می‌شود؟

دلایل مختلفی باعث اختلال در عملکرد و خرابی ریموت درب می شوند و ما را وادار می‌کنند برای تعمیر درب ریموت کنترل با تعمیرکار تماس بگیریم. چند علت خرابی درب ریموت عبارتند از:
-خرابی و از کار افتادگی قطعات ریموت به دلیل استفاده طولانی مدت
-خرابی درب ریموت دار بر اثر ضربه دیدن
-کار نکردن و خرابی دکمه های ریموت

در چنین شرایط دشواری بهتر است تعمیر ریموت درب و یا تعمیر درب ریموتی را با خیال آسوده تعمیرکار حرفه ای بسپارید. کلیدسرا می تواند در چنین شرایط سختی همراه شما باشد.  کافیست با تیم کلیدسرا تماس بگیرید.

نکته مهم: گاهی ممکن است باطری ریموت درب شما تمام شده باشد. بنابراین قبل از درخواست آمدن تعمیرکاٰر، مطمئن شوید که مشکل از باطری ریموت نیست. لازم به ذکر است که باطری بکار رفته در ریموت درب، باطری 27A می باشد که کوچکترین باطری موجود در بازار است. بنابراین اگر قصد خریداری باطری ریموت درب را داشتید، کافیست نام مدل آن را به خاطر بشپارید و از نزدیکترین فروشگاه آن را تهیه کنید.

 

۵: تقلبی بودن ریموت، اصلی‌ترین علت خرابی درب ریموت

اگر اخیراً ریموت درب خود را خریداری کرده‌اید اما به درستی کار نمی‌کند، احتمالاً یکی از دلایل اصلی خرابی ریموت درب ، تقلبی بودن ریموت است. ریموت های اورجینال را باید از فروشگاه ها و یا کلیدسازی های معتبر تهیه کرد. بنابراین اگر ریموت شما یا خراب شده و تقلبی است، پیشنهاد می‌کنیم به جای هزینه تعمیر آن،  ریموت جدید تهیه کنید.

 

 

خدمات کلیدسرا در خصوص تعمیر ریموت درب اتوماتیک

 

تعمیر ریموت درب شیشه ای:

حساسیت در مورد تعمیر ریموت درب شیشه ای بسیار بالاست زیرا اگر ریموت درب به درستی کار نکند، امنیت ساختمان و همچنین خودوری شما شدیداً به خطر می‌افتد. اگر در هر ساعت از شبانه روز به تعمیر ریموت درب اتوماتیک توسط تعمیرکار مجرب و حرفه ای نیاز داشته باشید، با کلیدسرا تماس بگیرید. کلیدسرا به صورت شبانه روزی و در تمامی روزهای هفته (حتی تعطیلات) خدمت رسانی می‌کند. پس از تماس، کافیست کارشناسان ما را در جریان مشکل بوجود آمده قرار دهید. سپس نزدیکترین تعمیرکار حرفه‌ای برای تعمیر ریموت درب شیشه ای در محل ساختمان مورد نظرتان حاضر خواهد شد.

برخی از خدمات کلید سرا در خصوص تعمیر درب ریموتی عبارتند از:

– کلیه خدمات در صورت خرابی ریموت درب
– یافتن علت خرابی درب ریموت
– تعمیر خرابی درب ریموت دار
– تعمیر ریموت درب
– تعمیر درب ریموت کنترل
– تعمیر درب ریموتی
– تعمیر ریموت درب اداری
– تعمیر ریموت درب شیشه ای

 

تعمیر ریموت درب اداری و تعمیر درب ریموت کنترل :

مجموعه کلیدسرا به شما کمک می کند تمامی خدمات مورد نیازتان، مانند تعمیر درب ریموت کنترل و تعمیر ریموت درب اداری را با قیمت منصفانه و به صورت فوری حل کنید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر ریموت درب اداری ، تعمیر ریموت درب پارکینگ ، تعمیر ریموت درب شیشه ای و تعمیر درب ریموت کنترل ، کافیست تلفن خود را برداشته و با کلیدسرا تماس بگیرید. مجموعه کلیدسرا در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی شماست.

 

کلیدسرا با کمال میل پاسخگو شماست

4191 499 0910

 کلیدسازی شبانه روزی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *