کلیدسرا، مجله تخصصی آموزش ساخت ریموت، سوئیچ اتومبیل و حفظ امنیت منزل شما

تعمیر ریموت درب کرکره ای

کلیدسرا - مجله آموزشی وسایل امنیتی منزل شما > ریموت > تعمیر ریموت درب کرکره ای

تعمیر ریموت درب کرکره ای

اگر نیاز به تعمیر ریموت درب کرکره ای در تهران را دارید و به دنبال تعمیرکار حرفه‌ای برای تعمیر کرکره ریموتی هستید، کافیست با تماس بگیرد. آموزش های ما و در تمام روزهای هفته می‌باشد. شما می‌توانید با خیال آسوده مشکلات مربوط به تعمیر ریموت درب کرکره ای را با کمک کلیدسرا حل کنید. کافیست با کلیدسرا و درخواست آموزش تعمیر ریموت درب کرکره ای را دهید.
آموزش های ما: تعمیر ریموت کرکره برقی – تعمیر کرکره ریموتی – تعمیر ریموت درب کرکره ای در تهران

ادامه مطلب: آنچه در مورد تعمیر ریموت درب کرکره ای باید بدانید + ویدئو

 

 

 

 

ویدئو روش نصب جک‌های هیدرولیکی

 

آنچه در مورد تعمیر ریموت درب کرکره ای باید بدانید

خرابی ریموت درب کرکره ای اتفاق بسیار ناخوشایندی است که ممکن است به یکباره رخ دهد و به شدت برایمان دردسرساز شود. معمولاً در چنین شرایط دشواری به حضور تعمیرکار حرفه ای برای تعمیر ریموت درب کرکره ای نیاز داریم. از همینرو کافیست با کلیدسرا و مشکل بوجود آمده را برای همکاران ما بازگو کنید. کلیدسرا در تمام روزهای هفته و، آموزش تعمیر ریموت درب کرکره ای را ارائه می‌دهد.
البته لازم به ذکر است که داشتن اطلاعات کافی در مورد ریموت درب کرکره ای، به ما کمک می‌کند که بتوانیم هر چه زودتر مشکل درب را شناسایی کنیم. به همین دلیل در این پست در مورد قطعات ریموت، ساختار آن و برخی نکات آموزنده در مورد ریموت درب و همچنین تعمیر ریموت درب کرکره ای صحبت شده است.

۱: ریموت درب کرکره ای از چه قسمت‌هایی تشکیل شده است؟

به طور کلی اکثر ریموت های درب کرکره ای که در بازار موجود هستند، از یک قاب و مدار فرمان (PCB Board) تشکیل شده‌اند. البته بیش از صدها مدل ریموت درب کرکره ای تا به امروز ساخته شده است که هم از لحاظ ساختاری و هم از لحاظ کارایی، متفاوت و متنوع هستند.
اولین نسل ریموت ها تنها مجهز به یک فرستنده Transmitter و یک گیرنده Reciever بودند که کار باز و بسته شدن درب را انجام می‌داد. این دو فرستنده و گیرنده، برای باز شدن و بسته شدن درب، سیگنال‌های رادیویی را با فرکانس مشخصی ارسال و دریافت می‌کردند.
به دلیل استفاده از تکنولوژی‌های جدید در ساخت ریموت کرکره ای، ریموت های نسل های دوم و سوم ساخته شدند.  به طور کلی ریموت های نسل دوم کد دار بودند و همچنین ریموت های نسل سوم با تکنولوژی Rolling code وارد بازار شدند. اکنون کافیست هر فردی با توجه به ویژگی‌ ریموت های کرکره ای موجود در بازار، به راحتی ریموت مناسب خود را تهیه کند.

 

۲: مدل های مختلف ریموت های درب کرکره ای موجود در بازار:

بیش از ده ها مدل ریموت درب کرکره ای در بازار وجود دارد. ده ها برند مختلف ریموت درب کرکره ای را تولید می کنند که اصلی‌ترین عامل آن تنوع درب‌های ساختمان و نیازهای متفاوت ساکنین ساختمان است. درب های کرکره ای، ریلی، تک لنگه و دو لنگه، به جک و ریموت هایی با ویژگی های مختلف نیاز دارند. برخی از این ویژگی هایی که اشاره شد، عبارتند از برد ریموت و قابلیت تعویض کد ریموت. دلیل دوم نیز جنس و کیفیت ریموت و جک درب می‌باشد.
همانطور که اشاره شد، ریموت ها با ارسال فرکانس های مختلف به گیرنده،‌ کار می‌کنند. ریموت هر برند از امواج مختلفی نظیر فرکانس‌های رادیویی، بلوتوث و یا امواج مادون قرمز استفاده می‌کند که یکی دیگر از عوامل تنوع در مدل های ریموت درب کرکره ای است. کافیست هنگام خرید به مزایا و معایب هر کدام از آنها توجه کنیم و مواردی که برایمان مهم هستند را از فروشنده بپرسیم.

 

۳: حل مشکل گم شدن ریموت درب کرکره ای و یا تعمیر ریموت کرکره برقی :

برای رفع مشکل گم شدن ریموت درب کرکره ای و یا تعمیر ریموت کرکره برقی، باید صادقانه اشاره کنیم که تنها یک راه حل پیش روی خود دارید و آن هم حضور کلید ساز ماهر در محل ساختمان مورد نظرتان است. با توجه به ساختار جک و ریموت های جدید، در صورت خرابی ریموت، می‌بایست با تعمیرکار تا برای تعمیر ریموت کرکره برقی و یا ساخت ریموت جدید به محل ساختمان مورد نظر شما بیاید.
شاید این سؤال برای شما نیز پیش بیاید که چرا نمی‌شود به بازار رفت  و از همان برند قبلی، ریموت درب کرکره ای را خریداری کرد؟
در واقع به این دلیل که ریموت شما می‌بایست با درب کرکره ای مورد نظرتان مطابقت داشته باشد، شما نمی‌توانید با خریداری کردن از همان برند، درب پارکینگ را باز کنید. اولین نکته ای که می‌بایست به آن توجه کنید تین است که هر برندی در ساخت تک تک ریموت‌هایش، از فرکانس‌های مختلف استفاده می‌کند.
بنابراین در صورت گم شدن ریموت درب کرکره ای و یا در صورت نیاز به تعمیر ریمت کرکره برقی ، حتماً با یک تعمیرکار حرفه ای در زمینه تعمیر ریموت کرکره برقی . در صورت نیاز می‌توانید با شماره تلفن مندرج در وب سایت و مشکل تعمیر ریموت درب کرکره ای خود را با کمک کلیدسرا و در کمترین زمان ممکن حل کنید. کلیدسرا به صورت ۲۴ ساعته و در تمام روزهای هفته (حتی ایام تعطیلات) نیاز شما به دریافت انواع آموزش تعمیر ریموت کرکره برقی و تعمیر کرکره ریموتی را در کمترین زمان ممکن حل می‌کند.

 

۴: دلایل اصلی خرابی ریموت چیست و تعمیر کرکره ریموتی چگونه انجام می‌شود؟

دلایل بسیار زیادی وجود دارد که باعث اختلال در عملکرد ریموت و خرابی آن می شوند و در نهایت ما را وادار می‌کنند برای تعمیر کرکره ریموتی با تعمیرکار تماس بگیریم. برخی از عواملی  که باعث می‌شوند به دریافت آموزش تعمیر کرکره ریموتی نیاز پیدا کنیم، عبارتند از:
-خرابی و از کار افتادگی قطعات ریموت بعد از استفاده طولانی مدت
-وارد شدن ضربه محکم به ریموت و آسیب دیدن آن
-آسیب دیدن ریموت براثر تماس با آب و یا مایعات

بهتر است با خیال آسوده تعمیر کرکره ریموتی را به تعمیرکار حرفه ای بسپارید. کلیدسرا می تواند در این شرایط سخت همراه شما باشد. کافیست با همکاران ما در مجموعه کلیدسرا و مشکل بوجود آمده را بازگو کنید تا همکاران ما برای رفع هر چه سریعتر مشکلتان به شما کمک کنند.

نکته مهم: گاهی ممکن است باطری ریموت درب کرکره ای تمام شده باشد و ما تصور کنیم ریموت درب کرکره ای خراب شده است. بنابراین قبل از اینکه برای تعمیر کرکره ریموتی با تعمیرکار تماس بگیریم، بهتر است اطمینان پیدا کنیم که کار نکردن ریموت درب کرکره ای به دلیل تمام شدن باطری آن نباشد.

 

۵: تقلبی بودن ریموت، اصلی‌ترین دلیل نیاز به تعمیر ریموت درب کرکره ای

اگر به تازگی درب اتوماتیک را نصب کرده اید اما ریموت آن به درستی کار نمی کند، یکی از دلایل اصلی آن می‌تواند تقلبی بودن ریموت درب کرکره ای باشد. در واقع بهترین راهکار، خرید از فروشگاه های معتبر و یا تعمیرکاران معتبر می‌باشد. ضمن اینکه اگر متوجه شدید ریموت شما تقلبی است و یا خراب شده، به جای هزینه تعمیر آن، بهتر است با کمک تعمیرکار مورد اعتماد ریموت جدیدی را تهیه کنید.

 

 

آموزش کلیدسرا در خصوص تعمیر ریموت درب کرکره ای

 

تعمیر ریموت کرکره برقی :

حساسیت در مورد تعمیر ریموت کرکره برقی بسیار زیاد است زیرا اگر ریموت درب کرکره ای به درستی کار نکند، امنیت خودور و همچنین ساختمان شما، به شدید به خطر می‌افتد. بنابراین در هر ساعت از شبانه روز که به تعمیر ریموت کرکره برقی توسط تعمیرکار مجرب و حرفه ای نیاز داشتید، با کلیدسرا . کلیدسرا در تمامی روزهای هفته (حتی تعطیلات) و خدمت رسانی می‌کند. کافیست کارشناسان ما را در جریان مشکل بوجود آمده قرار دهید. سپس در کمترین زمان ممکن، نزدیکترین تعمیرکار حرفه‌ای برای تعمیر ریموت کرکره برقی در محل ساختمان مورد نظرتان حاضر خواهد شد.

برخی از آموزش کلید سرا در خصوص تعمیر کرکره ریموتی عبارتند از:

-آموزش در شرایط گم شدن و یا خرابی ریموت درب کرکره ای
-تعمیر ریموت درب کرکره ای
تعمیر ریموت کرکره برقی
-تعمیر کرکره ریموتی

 

تعمیر کرکره ریموتی :

مجموعه کلیدسرا کمکتان می کند تا بتوانید تمامی آموزش مورد نیازتان از جمله تعمیر کرکره ریموتی را به صورت فوری و با قیمت منصفانه حل کنید. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد آموزش کلیدسرا کافیست تلفن خود را برداشته و با ما . مجموعه کلیدسرا در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی شماست.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.