تعمیر ریموت درب پارکینگ | 4191 499 0910 | + آموزش رفع خرابی ریموت کنترل درب پارکینگ

کلیدسرا، کمک‌حال شما برای حفظ امنیت منزل و ماشین‌تان

تعمیر ریموت درب پارکینگ – رفع خرابی ریموت درب پارکینگ

کلیدسرا - کلیدسازی شبانه روزی > ریموت > تعمیر ریموت درب پارکینگ – رفع خرابی ریموت درب پارکینگ

تعمیر ریموت درب پارکینگ – رفع خرابی ریموت درب پارکینگ

اگر نیاز به تعمیر ریموت درب پارکینگ در تهران را دارید و به دنبال تعمیرکار حرفه‌ای برای رفع خرابی ریموت درب پارکینگ هستید، کافیست با کلیدسرا تماس بگیرد. خدمات ما به صورت شبانه روزی و در تمام روزهای هفته می‌باشد. شما می‌توانید با خیال آسوده مشکلات مربوط به تعمیر ریموت درب پارکینگ و همچنین حل مشکل خرابی ریموت درب پارکینگ را با کمک کلیدسرا حل کنید. کافیست با کلیدسرا تماس بگیرید و درخواست خدمات تعمیر ریموت درب پارکینگ را دهید.
خدمات ما: تعمیرات ریموت درب پارکینگ – تعمیر درب ریموتی پارکینگ – رفع خرابی ریموت درب پارکینگ – خدمات کامل در مواقع گم شدن ریموت درب پارکینگ – تعمیر ریموت کنترل درب پارکینگ در تهران

ادامه مطلب: بایدها و نبایدها در مورد تعمیر ریموت درب پارکینگ + ویدئو

 

پرسش و پاسخ: برای پرسش و پاسخ در کلیدسرا اینجا کلیک کنید

کلیدسرا با کمال میل پاسخگو شماست

4191 499 0910

 

ویدئو روش نصب جک‌های هیدرولیکی پارکینگ

 

آنچه در مورد تعمیر ریموت درب پارکینگ باید بدانید

خرابی درب و نیاز به دریافت خدمات تعمیر ریموت کنترل درب پارکینگ اتفاقاتی پیش بینی نشده است که می‌تواند به شدت برایمان دردسرساز شود. معمولاً در چنین شرایطی به حضور تعمیرکار حرفه ای برای تعمیر ریموت درب پارکینگ نیاز داریم. بنابراین کافیست با کلیدسرا تماس بگیرید و مشکل بوجود آمده را با همکاران ما مطرح کنید. کلیدسرا به صورت شبانه روزی و در تمام روزهای هفته، انواع خدمات تعمیر ریموت درب پارکینگ را ارائه می‌دهد.
فراموش نکنید که داشتن اطلاعات کافی در مورد ریموت درب پارکینگ، می‌تواند به ما کمک کند تا هر چه زودتر مشکل درب را شناسایی کنیم و حتی در آینده از خرابی ریموت درب پارکینگ جلوگیری کنیم. این پست آموزش تعمیر ریموت درب پارکینگ نمی‌باشد اما نکات ارزشمندی در آن بازگو شده است/

 

۱: ریموت درب پارکینگ از چه قسمت‌هایی تشکیل شده است؟

به طور کلی تمامی ریموت های درب پارکینگ از یک قاب و مدار فرمان (PCB Board) تشکیل شده‌اند. البته تا به امروز بیش از صدها مدل ریموت درب پارکینگ ساخته شده است که هم از لحاظ ساختاری و هم از لحاظ کارایی بسیار متفاوت و متنوع هستند.
در اولین نسل ریموت ها تنها یک فرستنده Transmitter و یک گیرنده Reciever تعبیه شده بود که کار باز و بسته شدن درب را انجام می‌داد. در واقع این دو فرستنده و گیرنده، سیگنال‌های رادیویی را با فرکانس مشخصی برای باز و بسته کردن درب، ارسال و دریافت می‌کردند.
به مرور زمان از تکنولوژی‌های جدیدتر استفاده شد و ریموت های نسل های دوم و سوم ساخته شدند.  به طور مثال ریموت های نسل دوم کد دار بودند و ریموت های نسل سوم با تکنولوژی Rolling code وارد بازار شدند. اکنون هر فردی می‌تواند با توجه به ویژگی‌های ریموت های موجود در بازار، ریموت مناسب خود را به راحتی تهیه کند.

 

۲: انواع مدل های ریموت درب پارکینگ:

بیش از صد ها مدل ریموت برای درب اتوماتیک پارکینگ وجود دارد. ده ها برند مختلف هستند که هر کدام بیش از ده ها مدل ریموت را تولید می کنند. اولین عاملی که باعث تنوع در مدل ریموت می‌شود، تنوع در درب های پارکینگ است. درب های تک لنگه، دو لنگه، ریلی و کرکره ای به ریموت هایی با ویژگی های مختلف نیاز دارند. برخی از این ویژگی ها عبارتند از برد ریموت و قابلیت تعویض کد در ریموت. دلیل دوم جنس و کیفیت ریموت است که بسیار متنوع می‌باشد.
همانطور که در بالا اشاره شد، ریموت ها از طریق ارسال فرکانس های مختلف به گیرنده،‌ کار می‌کنند. ریموت هر برندی ممکن است از امواج مختلفی نظیر فرکانس‌های رادیویی، بلوتوث، امواج مادون قرمز استفاده کند که یکی از عوامل تنوع در مدل های ریموت درب پارکینگ می باشد. کافیست هنگام خرید کردن به مزایا و معایب هر کدام از آنها توجه کنیم.

 

۳: مشکل گم شدن ریموت درب پارکینگ را چگونه حل کنیم؟

برای رفع مشکل گم شدن ریموت درب پارکینگ دو راه حل اصلی پیش روی خود دارید. راه حل اول خریدن ریموت درب پارکینگ است.
اما آیا می شود به بازار رفت و اولین ریموتی که مشاهده کرد را خرید؟ خیر. ریموت شما می‌بایست با درب اتوماتیک پارکینگ مورد نظرتان مطابقت داشته باشد. اولین نکته ای که می‌بایست به آن توجه کنید، برند ریموت است زیرا هر برندی از فرکانس‌های مختلف استفاده می‌کند.
برای دانستن مدل ریموت، به داخل پارکینگ بروید. شما می‌توانید نام سازنده و اطلاعات مدل ریموت را از روی موتور درب که در سقف پارکینگ نصب شده است ببینیدم. همچنین می توانید از روی گیرنده ای که نزدیک آنتن قرار دارد، اطلاعات مدل و نام سازنده را یاداشت کنید و سپس با مراجعه به فروشگاه آن را خریداری کنید.
اما گاهی ما فرصت کافی برای خرید ریموت درب پارکینگ را نداریم و گم شدن ریموت درب پارکینگ تمام برنامه های ما را بهم می‌ریزد. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم در چنین شرایطی با یک تعمیرکار حرفه ای در زمینه تعمیر ریموت کنترل درب پارکینگ تماس بگیرید. شما می‌توانید در صورت نیاز با شماره تلفن های مندرج در وب سایت تماس بگیرید و مشکل تعمیرات ریموت درب پارکینگ خود را با کمک کلیدسرا و در کمترین زمان ممکن حل کنید. کلیدسرا به صورت ۲۴ ساعته  در تمام روزهای هفته (حتی تعطیلات) کلیه خدمات تعمیر ریموت کنترل درب پارکینگ و تعمیر درب ریموتی پارکینگ را در کمترین زمان ممکن ارائه می دهد.

 

۴: دلایل خرابی ریموت درب پارکینگ چیست؟

دلایل بسیار زیادی باعث اختلال در عملکرد ریموت و خرابی آن می شود و ما را وادار میکنند برای تعمیر ریموت کنترل درب پارکینگ با تعمیرکار تماس بگیریم. برخی از عوامل خرابی ریموت درب پارکینگ عبارتند از:
-خرابی و از کار افتادگی قطعات ریموت به دلیل استفاده طولانی مدت
-آسیب دیدن برخی قطعات ریموت
-کار نکردن و خرابی دکمه های ریموت

در چنین شرایطی بهتر است تعمیر ریموت درب را با خیال آسوده تعمیرکار حرفه ای بسپارید. کلیدسرا می تواند در چنین شرایط دشواری همراه شما باشد.  کافیست با ما در مجموعه کلیدسرا تماس بگیرید.

نکته مهم: گاهی امکان دارد باطری ریموت درب پارکینگ شما تمام شده باشد و شما این مسئله را فراموش کرده و تصور کنید ریموت درب پارکینگتان خراب شده است. بنابراین قبل از اینکه به دنبال تعمیرکار بگردید، اطمینان حاصل کنید که مشکل خرابی ریموت درب پارکینگتان به دلیل تمام شدن باطری های آن نباشد.

 

۵: تقلبی بودن ریموت، اصلی‌ترین دلیل خرابی ریموت درب پارکینگ

اگر به تازگی ریموت درب پارکینگ خود را خریداری کرده اید و به درستی کار نمی کند، تقلبی بودن ریموت می تواند یکی از دلایل اصلی در خرابی ریموت درب پارکینگ باشد. ریموت های اورجینال را فقط بر روی رسیورهای اصلی میتوان کددهی کرد و این راهکاریست برای تشخیص ریموت تقلبی. بنابراین اگر ریموت شما تقلبی است و یا خراب شده، بهتر است به جای هزینه تعمیر آن،  ریموت جدید تهیه کنید.

 

 

خدمات کلیدسرا در خصوص تعمیر ریموت درب پارکینگ

 

تعمیر ریموت کنترل درب پارکینگ :

حساسیت در مورد تعمیر ریموت درب پارکینگ بسیار زیاد است زیرا در صورتیکه ریموت درب پارکینگ به درستی کار نکند، امنیت خودوری شما و همچنین ساختمان شدیداً به خطر می‌افتد. بنابراین اگر در هر ساعت از شبانه روز به تعمیرات ریموت درب پارکینگ توسط تعمیرکار مجرب و حرفه ای نیاز داشته باشید، با کلیدسرا تماس بگیرید. زیرا کلیدسرا به صورت شبانه روزی و در تمامی روزهای هفته (حتی تعطیلات) خدمت رسانی می‌کند. کافیست پس از تماس، کارشناسان ما را در جریان مشکل بوجود آمده قرار دهید. بلافاصله نزدیکترین تعمیرکار حرفه‌ای برای تعمیر ریموت کنترل درب پارکینگ در محل ساختمان مورد نظرتان حاضر خواهد شد.

برخی از خدمات کلید سرا در خصوص تعمیر ریموت درب پارکینگ عبارتند از:

-تعمیر ریموت درب پارکینگ
-تعمیر ریموت کنترل درب پارکینگ
-کلیه خدمات در شرایط گم شدن ریموت درب پارکینگ
تعمیر درب ریموتی پارکینگ

 

تعمیر درب ریموتی پارکینگ :

مجموعه کلیدسرا کمکتان می کند تمامی خدمات مورد نیازتان از جمله تعمیر درب ریموتی پارکینگ را به صورت فوری و با قیمت منصفانه حل کنید. همچنین جهت دریافت اطلاعات در مورد قیمت ریموت کنترل درب پارکینگ و نحوه کپی ریموت کنترل درب پارکینگ کافیست تلفن خود را برداشته و با کلیدسرا تماس بگیرید. مجموعه کلیدسرا در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی شماست.

 

کلیدسرا با کمال میل پاسخگو شماست

4191 499 0910

 کلیدسازی شبانه روزی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *