کلیدسرا، مجله تخصصی آموزش ساخت ریموت، سوئیچ اتومبیل و حفظ امنیت منزل شما

تعمیر راهبند و آموزش مربوط به راهبند در تهران

اگر نیاز به تعمیر انواع راهبندها در تهران را دارید و یا به دنبال تعمیرکار حرفه‌ای برای تعمیر راهبند اتوماتیک هستید، می‌توانید با تماس بگیرد. آموزش های ما از جمله تعمیر راهبند به صورت 24 ساعته و در تمامی روزهای هفته (حتی روزهای تعطیل) می‌باشد. کافیست با کلیدسرا و درخواست آموزش ها تعمیر راهبند را دهید.
آموزش های ما: تعمیرات راهبند – تعمیر راهبند پارکینگ – تعمیر راهبند برقی – تعمیر راهبند فادینی – تعمیرات راهبند فک – تعمیر راهبند اتوماتیک در تهران

ادامه مطلب (کلیک کنید): توضیحات تکمیلی در رابطه با انواع راهبند و آموزش های مجموعه کلیدسرا + ویدئو

 

 

 

آنچه قبل از تعمیرات راهبند باید در مورد راهبندها بدانیم

راهبند محصولی است که برای کنترل ورود و خروج خودرو در مقابل ورودی‌ پارکینگ‌ها، شرکت‌ها، مجتمع‌ها و یا شهرک‌ها نصب می‌شود. امروزه بیش از ده‌ها مدل راهبند در بازار موجود است که هر مجموعه و سازمانی با توجه به شرایط و نیازهایشان، راهبند مناسب به خود را تهیه می‌کند. به همین دلیل است که راهبندهای موجود در بازار دارای انواع بسیار مختلفی می‌باشد. به طور کلی می‌توان گفت راهبندها از انواع مدل‌های دستی تا مدل‌های کاملاً اتوماتیک در دسترس مردم می‌باشد. بنابراین در ساخت راهبندها نیز از انواع قطعات مختلف استفاده شده که پاسخگوی نیاز مشتریان است. به طور مثال اگر راهبند در اماکن خصوصی نصب شود و نیاز به کنترل تمام وسایل نقلیه ورودی و خروجی از ساختمان باشد، بهترین گزینه استفاده از راهبندهای تمام اتوماتیکی می‌باشد که مجهز به اتوماسیون پارکینگ هستند و با ثبت پلاک خودروها، ورود و خروج و همچنین فضای قابل استفاده در مکان را کنترل می‌کنند. گاهی نیز ممکن است از راهبندها در مکانهای عمومی استفاده شود که هیچ نیازی به کنترل وسایل نقلیه نباشد.

 

تعمیر راهبند

 

انواع موتور راهبندهای اتوماتیک و دلایل اصلی خرابی راهبند:

در مورد موتور و سیستم بکار رفته در راهبندهای اتوماتیک،‌ به طور کل می‌توان عملکرد آن‌ها را به دو دسته تقسیم کرد: راهبندهایی که سیستم الکترومکانیکی دارند و راهبندهایی که سیستم هیدرولیکی دارند. تفاوت این دو نوع سیستم نیز در کارکرد و قیمت آنهاست. به طور کلی به دلیل ارزانتر بودن سیستم الکترومکانیکی، افراد از این نوع سیستم استفاده می‌کنند. البته پیشنهاد می‌شود در مکان‌های پرتردد از سیستم هیدرولیکی استفاده شود.

گاهی به دلایل مختلف از جمله برخورد ماشین، ممکن است راهبند دچار مشکل شود و به درستی کار نکند.‌ البته عوامل بسیار زیاد دیگری در خرابی راهبند اتوماتیک مؤثر هستند. ممکن است فنرهایی که برای بالانس وزن اهرم بکار رفته‌اند، دچار مشکل شده باشند و یا ده‌ها قطعه‌ی دیگری که در راهبندها بکار می‌رود، دچار مشکل، خرابی و یا فرسودگی شده باشند. در چنین شرایطی اولین و بهترین پیشنهاد کمک گرفتن از تعمیرکار راهبند است. کافیست تماس بگیریم. با توجه به اینکه دریافت آموزش فوری یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های هر فردی است، همکاران ما در کلیدسرا آموزش تمام وقت و شبانه روزی ارائه می‌دهند. مسائل مرتبط با تعمیر راهبند پارکینگ ، تعمیر راهبند برقی و تعمیر راهبند اتوماتیک را با کمک کلیدسرا و در کوتاهترین زمان ممکن حل کنید. همچنین در صورت نیاز به دریافت آموزش از نمایندگی تعمیرات راهبند ، بدون هیچ گونه نگرانی با کلیدسرا .

ویدئو روش عملکرد جک‌های هیدرولیکی

 

آموزش کلیدسرا در خصوص تعمیر راهبند

 

یک: تعمیر راهبند پارکینگ

در صورت خرابی درب پارکینگ، به دلیل پرتردد بودن پارکینگ‌ها نیاز به دریافت آموزش فوری تعمیر راهبند پارکینگ است. یکی از مزایای مجموعه کلیدسرا ارائه آموزش ۲۴ ساعته و فوری از طریق ارسال نزدیکترین تعمیرکار راهبند به ساختمان مورد نظر است. بنابراین اگر در هر ساعت از شبانه روز به تعمیر راهبند پارکینگ نیاز داشته باشید، کافیست با کلیدسرا . همکاران ما در مجموعه کلیدسرا و در تمامی روزهای هفته خدمت رسانی می‌کند. کافیست مشکل پیش آمده را با کارشناسان ما مطرح کنید. سپس نزدیکترین تعمیرکار راهبند ، برای تعمیرات راهبند از جمله تعمیر راهبند پارکینگ در محل مورد نظرتان حاضر خواهد شد.

 

دو: تعمیر راهبند برقی و تعمیر راهبند اتوماتیک

در صورت نیاز به دریافت آموزش تعمیر راهبند برقی و تعمیر راهبند اتوماتیک ، . همکاران ما برای رفع مشکتان به شما خدمت‌رسانی خواهند کرد. برخی دیگر از آموزش تعمیر راهبند عبارتند از:
– تعمیر راهبند ستونی اتوماتیک و دستی
– تعمیر راهبند آکاردئونی
– تعمیر راهبند اتوماتیک برقی پارکینگ
– تعمیر راهبند ستونی
– تعمیر راهبند تاشو
– تعمیر راهبند زنجیری

کافیست خود را برداشته و مشکل پیش آمده را با کارشناسان ما در کلیدسرا مطرح کنید. ما سریعاً به شما کمک می‌کنیم نزدیک‌ترین و منصف‌ترین تعمیرکار برای تعمیر راهبند برقی و تعمیر راهبند اتوماتیک را پیدا کنید.

 

سه: تعمیر راهبند فادینی و تعمیرات راهبند فک

گاهی ممکن است به دلایل مختلف راهبند فادینی و یا فک دچار مشکل شود و به درستی باز و بسته نشود. متاسفانه خرابی راهبند فادینی و یا فک ممکن است در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیافتد و افراد را برای پیدا کردن تعمیرکار راهبند دچار مشکل کند. بنابراین اگر به تعمیر راهبند فادینی و یا تعمیرات راهبند فک توسط تعمیرکار ماهر نیاز داشته باشید که در هر ساعت از شبانه روز آموزش کامل ارائه دهد، با شماره تلفن‌های مندرج در وب سایت .

تیم کلیدسرا کلیه مشکلات شما را با قیمت منصفانه و در کمترین زمان ممکن حل می‌کند. کافیست برای دریافت آموزش تعمیر راهبند فادینی و تعمیرات راهبند فک با کلیدسرا تمس بگیرید. کلیدسرا به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته (حتی ایام تعطیلات) خدمت رسانی می‌کند. تعمیر راهبند فادینی و یا تعمیرات راهبند فک را با خیال آسوده توسط  برطرف کنید. همچنین جهت دریافت آموزش از نمایندگی تعمیر راهبند (تمامی برندها) با کلیدسرا .