کلیدسرا، مجله تخصصی آموزش ساخت ریموت، سوئیچ اتومبیل و حفظ امنیت منزل شما

تعمیر درب پارکینگ در تهران – تعمیر جک پارکینگ

کلیدسرا - مجله آموزشی وسایل امنیتی منزل شما > کلید سازی > تعمیر درب > تعمیر درب پارکینگ در تهران – تعمیر جک پارکینگ

تعمیر درب پارکینگ و تعمیر جک پارکینگ در تهران

تعمیر درب پارکینگ – تعمیر جک پارکینگ در تهران: اگر نیاز به تعمیر درب پارکینگ و تعمیر جک پارکینگ در تهران را دارید و یا به دنبال تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ هستید، می‌توانید با تماس بگیرد. آموزش های ما به صورت 24 ساعته و در هفت روز هفته می‌باشد. شما می‌توانید با خیال آسوده تعمیر درب پارکینگ را توسط کلیدسرا حل کنید. کافیست با کلیدسرا و درخواست آموزش تعمیر درب پارکینگ را دهید.
آموزش های ما: تعمیر درب پارکینگ – تعمیر جک پارکینگ –  تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ – تعمیر درب ریلی پارکینگ – عیب یابی جک پارکینگ – تعمیر جک درب پارکینگ – تنظیم درب اتوماتیک پارکینگ در تهران

ادامه مطلب: 10 نکته برای مراقبت از درب های پارکینگی + ویدئو

 

 

 

ویدئو روش نصب جک‌های هیدرولیکی پارکینگ

 

10 نکته ضروری برای جلوگیری از خرابی درب پارکینگ

درب پارکینگ هم مانند بخش‌های دیگر ساختمان نیاز به مراقبت و نگهداری دارد. البته اهمیت مراقبت از درب پارکینگ دو چندان است زیرا علاوه بر اینکه عامل بسیار مهمی در امنیت ساختمان محسوب می‌شود، بخش بزرگی از نمای ساختمان نیز می‌باشد که تاثیر به سزایی در زیبایی آن دارد. در ادامه مطلب نکات مهمی برای جلوگیری از خرابی درب پارکینگ آمده که با رعایت آن، می‌توان عمر مفید درب پارکینگ را افزایش داد و همچنین مانع وارد شدن هزینه‌های اضافی تعمیر درب پارکینگ شد. با ما همراه باشید:

 

1: با دقت به درب پارکینگ نگاه کنید و گوش دهید

هر بار که از درب پارکینگ استفاده می‌کنید، با دقت به آن نگاه کنید و به صدای باز و بسته شدنش گوش دهید. مهمترین اتفاقی که با انجام این کار می‌افتد، این است که می توان قبل از وارد شدن آسیب جدی به درب پارکینگ آن را شناسایی کرد. همچنین هزینه‌های بعدی آن از جمله هزینه تعمیرات درب پارکینگ را می‌توان کاهش داد. ضمن اینکه اگر در آینده برخی از قطعات درب اتوماتیک پارکینگ خراب شود و یا دچار مشکلی شود، بلافاصله می‌توانید منبع خرابی را تشخیص دهید و اقدامات لازم را انجام دهید.

 

2: روغن کاری جک درب پارکینگ و قطعات متحرک را هرگز فراموش نکنید 

روغن کاری جک درب پارکینگ و قطعات متحرک در عین حال که کار بسیار آسانی می‌باشد (شما می‌توانید در کمتر از 10 دقیقه آن را انجام دهید)، همچنین تاثیر بسیار زیادی بر روی عمر مفید آن دارد. توصیه می‌کنیم روغن کاری جک درب پارکینگ و بازوی متحرک و سایر قسمت‌های متجرک را حتماً در برنامه کاری خود قرار دهید.

 

3: عدم نیاز به تعمیر جک پارکینگ با سفت کردن پیچ و مهره‌ها

با توجه به اینکه درب پارکینگ بیش از هزار بار در سال باز و بسته می‌شود، احتمال دارد پیچ و مهره‌های آن به مرور زمان شل شوند. بنابراین اگر تاکنون به پیچ و مهره‌های درب پارکینگ دقت نکرده‌اید، در اسرع وقت آن را بررسی کنید و در صورت نیاز اقدام به سفت کردن پیچ و مهره‌ها نمایید. با این کار ساده تا مدت‌ها نیازی به تعمیر جک پارکینگ و همچنین بازوی درب پارکینگ نخواهید داشت. البته توصیه می‌شود در بخش‌های حساس، این کار و همچنین سایر اقدامات مربوط به تعمیردرب پارکینگ توسط تعمیرکار انجام شود.

 

4: مشکل تعمیر درب پارکینگ ریلی را با تمیز کردن ریل‌ها حل کنید

شاید تمیز کردن ریل‌های درب پارکینگ ریلی خیلی مهم به نظر نرسد، اما در واقع هر چقدر که ریل‌های درب پارکینگ یا همان مسیر حرکت غلطک‌های درب تمیز باشد، غلطک‌ها (رولرها) راحت‌تر حرکت کرده و در نتیجه عمر آن افزایش می‌یابد و دیرتر با مشکل تعمیر درب پارکینگ ریلی مواجه می‌شوید. همچنین ممکن است به مرور زمان، چیزی در داخل این ریل‌ها گیر کند و دردسر ساز شود. بنابراین قبل از اینکه به تعمیرات درب ریلی پارکینگ نیاز پیدا کنید، پاک کردن ریل‌ها را فراموش نکنید.

 

5: هرگز زیر درب پارکینگ نایستید

زمانی که درب پارکینگ در حال باز و بسته شدن است، هرگز زیر آن نایستید، به ویژه مراقب کودکان باشید. البته درب های اتوماتیک پارکینگ سنسورهای قوی دارند و احتمال چنین اتفاقی بسیار کم است. اما ممکن است فنرهای درب پارکینگ و یا مکانیزم های ایمنی آن دچار مشکل شده باشد و خرابی جک درب پارکینگ  رخ داده باشد و شما به دلایل مختلف متوجه این اتفاق نشده باشید. همچنین اگر کوچکترین نشانه ‌ای از خرابی درب پارکینگ را دیدید، سریعاً به تعمیردرب پارکینگ از جمله تعمیر درب ریلی پارکینگ اقدام نمایید.

 

6: با مراقبت از غلطک‌ها، تعمیر جک پارکینگ را به تعویق بیاندازید

آیا به تازگی درب پارکینگ خود را نصب کرده‌اید و یا سال‌هاست در حال استفاده از درب اتوماتیک پارکینگ هستید؟ اگرچندین سال است که درب پارکینگ خود را نصب کرده اید، اینبار به دقت به غلطک‌های آن نگاه کنید. فرقی ندارد که غلطک‌های درب پارکینگ پلاستیکی است و یا استیل. مهم این است که اگر فرسوده و کهنه شده باشد، نیاز به بررسی و تعمیر جک پارکینگ دارد. زیرا در صورتیکه غلطک‌های درب پارکینگ آسیب دیده باشند، احتمال نفوذ سارقین به ساختمان بسیار زیاد است و در نهایت امنیت ساختمان را به خطر می اندازد. ضمن اینکه می‌تواند به سایر قطعات درب پارکینگ آسیب وارد کند. بنابراین هر چه زودتر غلطک‌های کهنه را تعویض کنید.

 

7: عایق پلاستیکی پایین درب را با دقت وارسی کنید

عایق پلاستیکی پایین درب به دلیل اینکه مانع ورود باران و حشرات موزی به داخل ساختمان می شود، بسیار حائز اهمیت است. اگر مشاهده کردید که علایق پلاستیکی ترک خورده و یا شکسته است، سریعاً آن را تعمیر و یا تعویض کنید.

 

8: عیب یابی جک پارکینگ و سیستم ایمنی درب را خودتان انجام دهید

اکثر درب‌ اتوماتیک شما دارای سیستم ایمنی است و با قرار گرفتن اجسام در مسیر خود از حرکت باز می‌ایستد و یا به سمت بالا حرکت می کند، باید حواستان به سلامت سیستم ایمنی آن باشد. کافیست دکمه بسته شدن درب را بزنید و سپس یک تکه چوب و یا هر شی دیگری را مقابل درب پارکینگ قرار دهید. انجام این کار بسیار حایز اهمیت است زیرا در صورت خرابی سیستم ایمنی، امنیت ساختمان به شدت در خطر است. همچنین برای عیب یابی جک پارکینگ ، در میانه‌ی بالا و پایین رفتن درب، دکمه توقف را فشار دهید و مطمین شوید درب بدون هیچ گونه مشکلی می‌ایستد. با انجام این کار ساده، دیر نیازی به تعمیردرب پارکینگ نخواهید داشت.

ممکن است برای عیب یابی نیاز به بررسی قطعات داخلی با تجهیزات مناسب داشته باشید. پیشنهاد ما این است که مقاله‌های مرتبط با انتخاب و خرید بهترین هویه مناسب لحیم کاری را مطالعه کنید :

بهترین هویه لحیم کاری

بهترین هویه قلمی

بهترین هویه تفنگی

بهترین هویه استیشن

 

9: در حین تعمیر درب ریلی پارکینگ ، مراقب قفل برقی نیز باشید

در درب های اتوماتیک تک لنگه وهمچنین  درب های اتوماتیک دو لنگه، از قفل برقی استفاده می شود که باید مراقب سلامت آن باشید زیرا اگر قفل برقی به درستی عمل نکند، احتمال اینکه درب پارکینگ با وارد کردن فشار زیاد باز شود، بسیار بالاست که در نتیجه امنیت ساختمان به خطر میافتد. بنابراین اگر قرار است تعمیر درب ریلی پارکینگ را انجام دهید، وارسی قفل برقی را فراموش نکنید.

 

10: هرگز تنظیم درب اتوماتیک پارکینگ را خودتان انجام ندهید 

اگر درب پارکینگ شما به درستی کار نمی‌کند و یا غلطک‌های آن از جا در آمده‌اند، نیاز به تنظیم درب اتوماتیک پارکینگ دارید. البته پیشنهاد می‌شود این کار توسط تعمیرکار انجام شود زیرا کاری نسبتاً حساس است و به مهارت نیاز دارد.

نکته خیلی مهم: بررسی کابل ها، بررسی بالانس بودن درب اتوماتیک و همچنین تنظیمات اصلی ریل ها از جمله کارهایی هستند که بهتر است توسط تعمیرکار حرفه ای انجام شود.

 

آموزش کلیدسرا در خصوص تعمیر درب پارکینگ

 

تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ

حساسیت در مورد تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ بسیار زیاد است زیرا در صورتیکه درب اتوماتیک به درستی کار نکند، امنیت خودوری شما و همچنین ساختمان شدیداً به خطر می‌افتد. بنابراین اگر در هر ساعت از شبانه روز به تعمیرات درب پارکینگ توسط تعمیرکار مجرب و حرفه ای نیاز داشتید، با کلیدسرا . زیرا کلیدسرا و در تمامی روزهای هفته خدمت رسانی می‌کند. کافیست کارشناسان ما را در جریان مشکل بوجود آمده قرار دهید. بلافاصله نزدیکترین تعمیرکار حرفه‌ای به شما، برای تعمیر درب پارکینگ ریلی در محل ساختمان مورد نظرتان حاضر خواهد شد.

 

تعمیر و تعویض قطعات جانبی درب اتوماتیک پارکینگ

انواع قطعات جانبی درب پارکینگ عبارتند از: باطری بک آپ، چشمی الکترونیک، قفل برقی، بازوی درب، موتور، ریموت، جک درب، لولا، خلاص کن درب اتوماتیک پارکینگ…
انواع آموزش کلیدسرا برای تعمیر درب پارکینگ عبارتند از:

– تعمیر درب پارکینگ ریلی
– تعمیر جک درب پارکینگ
– عیب یابی جک درب پارکینگ
– تنظیم درب اتوماتیک پارکینگ
– تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ (تک لنگه و دو لنگه)

با کلیدسرا و مشکل خود را با کارشناسان ما مطرح کنید. ما سریعاً به شما کمک می‌کنیم تا نزدیک‌ترین و منصف‌ترین تعمیرکار درب‌های اتوماتیک پارکینگ را پیدا کنید.

 

تعمیر جک درب پارکینگ

گاهی ممکن است به دلایل مختلف جک درب پارکینگ خراب شود و درب پارکینگ به درستی باز و بسته نشود. متاسفانه خرابی جک درب پارکینگ ممکن است در هر ساعت از شبانه روز رخ دهند و ما را برای پیدا کردن تعمیرکار دچار دردسر کند. بنابراین اگر نیاز به تعمیر جک درب پارکینگ توسط تعمیرکار ماهر در هر ساعت از شبانه روز داشته باشید، با شماره تلفن های مندرج در وب سایت .

تیم کلیدسرا تمامی نیازهای شما را در کمترین زمان ممکن و با قمیت منصفانه برطرف می کند. تنها در چند دقیقه تعمیرکاران حرفه ای عیب یابی جک درب پارکینگ را انجام می دهند و آن را تعمیر می کنند. همچنین در صورت نیاز تنظیم درب اتوماتیک پارکینگ نیز برایتان انجام می شود.

کلیدسرا به صورت 24 ساعته و در تمامی روزهای هفته (حتی ایام تعطیلات) خدمت رسانی می کند، شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز که می خواهید با کلیدسرا . عیب یابی جک پارکینگ و همچنین تعمیر جک پارکینگ خود را با خیال آسوده توسط حل کنید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.