کلیدسرا، مجله تخصصی آموزش ساخت ریموت، سوئیچ اتومبیل و حفظ امنیت منزل شما

تعمیر درب ضد سرقت در تهران – تعمیر قفل درب ضد سرقت

کلیدسرا - مجله آموزشی وسایل امنیتی منزل شما > کلید سازی > تعمیر درب > تعمیر درب ضد سرقت در تهران – تعمیر قفل درب ضد سرقت

تعمیر درب ضد سرقت و تعمیر قفل درب ضد سرقت در تهران

اگر نیاز به تعمیر درب ضد سرقت ، تعمیر قفل درب ضد سرقت در تهران را دارید و یا به دنبال رگلاژ درب ضد سرقت هستید، با تماس بگیرد. آموزش های ما از جمله تعمیر درب ضد سرقت به صورت 24 ساعته و در هفت روز هفته می‌باشد. کافیست با کلیدسرا و مشکل پیش آمده را با کارشناسان ما مطرح کنید و برای دریافت آموزش ها  تعمیر درب ضد سرقت ، درخواست بدهید.
آموزش های ما:  تعمیر درب ضد سرقت – تعمیر قفل درب ضد سرقت – تعمیر روکش درب ضد سرقت – رگلاژ درب ضد سرقت – تعمیر در ضد سرقت – رفع صدای درب ضد سرقت تهران

ادامه مطلب: بایدها و نبایدها در مورد تعمیر درب ضد سرقت + ویدئو

 

 

 

ویدئو جک‌ هیدرولیکی درب

 

بایدها و نبایدهای مهم برای پیشگیری از تعمیر درب ضد سرقت

درب ضد سرقت هم مانند بخش‌های دیگر ساختمان نیاز به مراقبت و نگهداری دارد و در صورت عدم رسیدگی به آن، خیلی زود نیاز به تعمیر درب ضد سرقت پیدا می‌کنید. البته اهمیت مراقبت از درب ضد سرقت دو چندان است. زیرا عامل بسیار مهمی در امنیت ساختمان محسوب می‌شود. همچنین بخشی از زیبایی نمای ساختمان می‌باشد. در ادامه مطلب لیستی از بایدها و نبایدها برای محافظت از درب های ضد سرقت آمده که با رعایت آن، می‌توان عمر مفید درب ضد سرقت را افزایش داد و همچنین از هزینه های اضافی بابت تعمیر درب ضد سرقت جلوگیری کرد. با ما همراه باشید:

 

1: با دقت به درب ضد سرقت نگاه کنید و به صدای آن گوش دهید

هر بار که از درب ضد سرقت استفاده می‌کنید، با دقت به درب نگاه کنید و به صدای باز و بسته شدن آن گوش دهید. با این کار قبل از وارد شدن آسیب جدی به درب، می‌توانید آن را شناسایی کنید و هزینه‌های تعمیرات درب ضد سرقت را کاهش دهید. ضمن اینکه اگر در آینده برخی از قطعات درب ضد سرقت خراب شود و یا دچار مشکلی جدی شود، بلافاصله می‌توانید منبع خرابی را تشخیص دهید و اقدامات لازم جهت تعمیر در ضد سرقت را انجام دهید.

 

2: برای رفع صدای درب ضد سرقت ، خودتان نحوه روغن کاری درب ضد سرقت را یاد بگیرید 

نحوه روغن کاری درب ضد سرقت بسیار ساده و مانند روغن کاری درب های ساده است. هر گاه که درب شما به سختی باز و بسته شدن و یا صدای جیر جیر آن را شنیدید، کافیست لولای درب و قفل آن را روغن کاری کنید و یا اسپری روان کننده به آن بزنید. این کار بسیار آسان می‌باشد و شما می‌توانید رفع صدای درب ضد سرقت را در کمتر از 10 دقیقه انجام دهید . اما تاثیر آن بر روی عمر مفید درب ضد سرقت بسیار زیاد و قابل توجه است. توصیه می‌کنیم روغن کاری درب ضد سرقت از جمله روغن کاری لولاها و قفل آن را حتماً در برنامه‌های خود قرار دهید.

 

3: قبل از اینکه به تعمیر درب های ضد سرقت نیاز پیدا کنید، آن را با یک دستمال تمیز پاک کنید

دستال تمیزی را نم دار کنید و هر چند وقت یکبار درب ضد سرقت خود را تمیز کنید. این کار تا مدت ها روکش درب شما را سالم نگه می‌دارد و تا سالیان بعد نیازی به تعمیرات درب های ضد سرقت ‌(‌ تعمیر روکش درب ضد سرقت ) نخواهید داشت. هرگز شلنگ آب و یا آب فشار قوی را بر روی درب های ضد سرقت نگیرید و با این کار درب را تمیز نکنید.

 

4: استفاده از مواد شیمیایی غلیط و دستمال‌های زبر، عامل نیاز به تعمیر روکش درب ضد سرقت

بر روی روکش درب های ضد سرقت، پوشش پودری وجود دارد که برای محافظت از روکش درب می‌باشد. استفاده از مواد شیمیایی غلیظ و دستمال‌های زیر و خشن به درب آسیب می رساند و شما را وارد می‌کند برای تعمیر روکش درب ضد سرقت خود، از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید. کافیست دستمال نرمی بردارید و کمی آن را نم دار کنید و سپس توسط آن درب را تمیز کنید.

 

5: رگلاژ درب ضد سرقت را هرگز خودتان انجام ندهید

صدای درب، تنها یکی از مشکلاتی است که در هنگام باز و بسته شدن درب بوجود می‌آید و باعث می‌شود که به رگلاژ درب ضد سرقت نیاز پیدا کنید. با توجه به اینکه درب ضد سرقت تفاوت های زیادی با انواع درب های دیگر دارد و همچنین شخصی که برای تعمیر و سرویس درب می‌آید، تمامی قطعات آن را چک می‌کند، بهتر است رگلاژ درب ضد سرقت را به تعمیرکار ماهر بسپاریم.

 

6: آیا هر کسی می‌تواند تعمیر قفل درب ضد سرقت را خودش انجام دهد؟

به طور معمول در قفل درب های ضد سرقت، ۲ مغزی بکار می‌رود. مغزی بخش بالا، شب بند می‌باشد و مغزی بخش پایین، همان مغزی ساده می‌باشد. ضمن اینکه تعداد زبانه های قفل درب های ضد سرقت نیز بیشتر می‌باشد. بنابراین سرویس و یا تعمیر درب های ضد سرقت را به تعمیرکار حرفه ای بسپارید.

 

7: آموزش تعویض مغزی درب ضد سرقت

اگر به دنبال آموزش تعویض مغزی درب ضد سرقت هستید و تا کنون تجربه ی انجام این کار دشوار را ندارید، با خیال آسوده آن را به کلیدساز و یا قفل ساز ماهر بسپارید. البته همانطور که در بالا اشاره شد، تنها تفاوت مغزی اکثر درب های ضد سرقت، تعداد زبانه های آن می‌باشد. البته اگر می‌توانید مغزی درب های ساده را تعویض‌ کنید، تعویض مغزی درب ضد سرقت را هم می‌توانید انجام دهید.

 

آموزش کلیدسرا در خصوص تعمیر در ضد سرقت

 

تعمیرات درب ضد سرقت ترک

حساسیت در مورد تعمیرات درب ضد سرقت ترک بسیار زیاد است زیرا در صورتیکه درب ضد سرقت به درستی کار نکند، امنیت ساختمان شما شدیداً به خطر می‌افتد. بنابراین اگر در هر ساعت از شبانه روز به تعمیر درب ضد سرقت ترک توسط تعمیرکار مجرب و حرفه ای نیاز داشتید، با کلیدسرا . کلیدسرا و در تمامی روزهای هفته خدمت رسانی می‌کند. کافیست کارشناسان ما را در جریان مشکل بوجود آمده قرار دهید. بلافاصله پس از تماس شما، نزدیکترین تعمیرکار حرفه‌ای برای تعمیر درب های ضد سرقت در محل ساختمان مورد نظرتان حاضر خواهد شد.

 

تعمیر درب های ضد سرقت و تعویض قطعات جانبی آن

انواع قطعات جانبی درب های ضد سرقت عبارتند از: چشمی دیجیتال، یراق آلات، رویه و تاج و روکوب، دستگیره و درکوب، قفل و لولا، سنسورهای هوشمند ریموت‌دار، شب‌بندهای آژیردار

انواع آموزش کلیدسرا برای رگلاژ درب های ضد سرقت عبارتند از:

تعمیر درب ضد سرقت
تعویض و یا تعمیر قفل درب ضد سرقت
تعمیر روکش درب ضد سرقت
تعویض توپی درب ضد سرقت
تعویض و تعمیر یراق درب های ضد سرقت
رفع صدای درب ضد سرقت
تعمیر و تعویض چشمی و دستگیره درب ضد سرقت
رگلاژ درب های ضد سرقت
تعمیرات درب ضد سرقت ترک

کافیست با کلیدسرا و مشکل خود را با کارشناسان ما مطرح کنید. کلیدسرا سریعاً به شما کمک می‌کند نزدیک‌ترین و منصف‌ترین تعمیرکار درب‌های ضد سرقت را پیدا کنید.

 

تعمیر قفل درب ضد سرقت و تعمیر روکش درب ضد سرقت

انواع درب ها عبارتند از : درب ساده، درب ضد سرقت، درب ضد حریق، درب ضد آب و داخلی و درب اتاق سرور.
انواع روکش درب ها عبارتند از : روکش راش طبیعی، روکش گردو طبیعی، روکش لمینت، روکش هایگلاس، روکش پرینت، روکش هات پرس.
مجموعه کلیدسرا انواع آموزش در مورد درب‌هایی که به آنها اشاره شد را ارائه می‌دهد. کافیست با کلیدسرا تا نیاز شما در کمترین زمان ممکن و با قیمت منصفانه برطرف شود. تنها در چند دقیقه تعمیرکاران حرفه ای تعمیر قفل درب ضد سرقت و تعمیر روکش درب ضد سرقت را انجام می دهند و آن را تعمیر می کنند. همچنین در صورت نیاز رگلاژ درب ضد سرقت را نیز برایتان انجام می دهند.

کلیدسرا به صورت 24 ساعته و در تمامی روزهای هفته (حتی ایام تعطیلات) خدمت رسانی می کند، شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز که می خواهید با کلیدسرا . تعمیر در ضد سرقت ، رگلاژ درب های ضد سرقت و رفع صدای درب ضد سرقت را با خیال آسوده توسط حل کنید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.