کلیدسرا، مجله تخصصی آموزش ساخت ریموت، سوئیچ اتومبیل و حفظ امنیت منزل شما

تعمیر درب اتوماتیک صنعتی

کلیدسرا - مجله آموزشی وسایل امنیتی منزل شما > تعمیر درب صنعتی > تعمیر درب اتوماتیک صنعتی

تعمیر درب اتوماتیک صنعتی و تعمیر درب کرکره ای صنعتی در تهران

اگر به تعمیر درب اتوماتیک صنعتی و یا تعمیر درب کرکره ای صنعتی در تهران نیاز دارید و به دنبال تعمیرکار حرفه‌ای هستید، می‌توانید با تماس بگیرد. آموزش های ما از جمله تعمیر درب ریلی به صورت 24 ساعته و در تمامی روزهای هفته (حتی روزهای تعطیل) می‌باشد. کافیست با کلیدسرا و درخواست آموزش ها تعمیر درب اتوماتیک صنعتی یا تعمیر درب ریلی را بدهید.
آموزش های ما: تعمیر درب اتوماتیک صنعتی – تعمیر درب کرکره ای صنعتی – تعمیر درب اتوماتیک ریلی صنعتی – رفع خرابی و تعمیر درب صنعتی اتوماتیک – تعمیر درب صنعتی سکشنال در تهران

ادامه مطلب: 10 نکته برای مراقبت از درب‌های اتوماتیک صنعتی + ویدئو

 

 

– برای مشاوره رایگان

 

 

ویدئو روش نصب جک‌های هیدرولیکی

 

10 نکته ضروری برای جلوگیری از تعمیر درب اتوماتیک صنعتی

به دلیل ابعاد بزرگ و قابلیت باز و بسته شدن پیاپی درب های اتوماتیک صنعتی، از این نوع درب‌ها در سوله‌ها، کارخانه‌ها، انبارها، مجتمع‌های تجار و حتی نیروگاه‌ها استفاده می‌شود. یعنی در مجموع از درب‌های صنعتی در فضاهای بزرگ و یا پرتردد استفاده می‌شود. مکانیزم عملکرد این نوع درب‌ها نیز با کمک فنرهای بالانس و ریل‌های خاص می‌باشد. گاهی بر اثر عوامل مختلفی درب های اتوماتیک صنعتی دچار مشکل می‌شوند. اگر شما نیز با این چالش مواجه شده‌آید، مطالعه ادامه این مطلب را به شما پیشنهاد می‌دهیم. در ادامه مطلب، برخی نکات در مورد این نوع درب‌ها ذکر شده که می‌تواند برای جلوگیری از خرابی و رفع نیاز به تعمیر درب های اتوماتیک صنعتی به ما کمک کند. در نهایت با رعایت این نکات می‌توان عمر مفید درب اتوماتیک صنعتی را افزایش داد و همچنین مانع هزینه‌های اضافی تعمیر درب اتوماتیک صنعتی شد. با ما همراه باشید:

 

1: قبل از نیاز به تعمیر درب صنعتی اتوماتیک ، با دقت به آن نگاه کنید

هر چند وقت یکبار که از کنار درب صنعتی اتوماتیک عبور می‌کنید و درب باز و بسته می‌شود، با دقت نگاه کنید و به صدای باز و بسته شدن آن گوش دهید. با انجام این کار ساده می توانید قبل از وارد شدن آسیب جدی به درب صنعتی اتوماتیک آن را شناسایی کرد. همچنین هزینه‌های بعدی آن مانند هزینه تعمیر درب های اتوماتیک صنعتی را می‌توان کاهش داد. همچنین اگر در آینده برخی از قطعات درب صنعتی اتوماتیک خراب شود، می‌توانید بلافاصله منبع خرابی را تشخیص داده و اقدامات لازم جهت تعمیر درب صنعتی اتوماتیک را انجام دهید.

 

2: روغن کاری جک و قطعات متحرک‌ درب برای جلوگیری از تعمیر درب صنعتی اتوماتیک  

روغن کاری جک درب اتوماتیک و قطعات متحرک آن بسیار آسان می‌باشد که در کمتر از 10 دقیقه می‌توانید آن را انجام دهید. در واقع با انجام این کار ساده، عمر مفید جک درب اتوماتیک صنعتی به طور چشمگیری افزایش می‌یابد. بنابراین توصیه می‌کنیم قبل از اینکه به تعمیر درب صنعتی اتوماتیک و یا تعمیر جک درب اتوماتیک صنعتی نیاز پیدا کنید، روغن کاری جک درب اتوماتیک صنعتی ، بازوی متحرک و سایر قسمت‌های متحرک آن را حتماً در برنامه کاری خود قرار دهید.

 

3: با سفت کردن پیچ و مهره‌ها، از دست تعمیر درب ریلی صنعتی خلاص شوید

درب اتوماتیک ریلی صنعتی سالانه بیش از صد هزار بار باز و بسته می‌شود. به همین احتمال دارد که به مرور زمان پیچ و مهره‌های آن شل شوند. بنابراین اگر تاکنون به پیچ و مهره‌های درب اتوماتیک ریلی صنعتی دست نزده‌اید، در اسرع وقت آن را بررسی کنید تا در صورت نیاز و با رعایت نکات ایمنی، پیچ و مهره های آن را سفت کنید. با این کار ساده می‌توانید از دست تعمیر درب اتوماتیک ریلی صنعتی خلاص شوید. البته توصیه می‌شود در بخش‌های حساس، کار تعمیر درب اتوماتیک ریلی صنعتی توسط تعمیرکار انجام شود.

 

4: قبل از نیاز به تعمیر درب کرکره ای صنعتی ، ریل‌های آن را تمیز کنید

ممکن است این کار خیلی ضروری و یا مهم به نظر نرسد، اما هر چقدر که ریل‌های درب کرکره ای صنعتی یا همان مسیر حرکت غلطک‌های درب تمیز باشد، غلطک‌ها (رولرها) راحت‌تر حرکت می‌کنند و در نتیجه عمر مفید درب افزایش می‌یابد. علاوه بر این ممکن است به مرور زمان و بر اثر تغییرات آب و هوایی، اجسام ریز و درشت مختلفی در داخل این ریل‌ها گیر کند و برایتان دردسر ساز شود. بنابراین قبل از اینکه به تعمیر درب کرکره ای صنعتی نیاز پیدا کنید، پاک کردن ریل‌ها را در برنامه کارهای خود قرار دهید.

 

5: هرگز در صورت خرابی درب اتوماتیک صنعتی، در زیر آن نایستید

زمانی که درب اتوماتیک صنعتی دچار خرابی شده است، هرگز در هنگتم باز و بسته شدنش، زیر آن نایستید. البته درب های اتوماتیک صنعتی مجهز به سنسور حرکتی و چشم مادون قرمز می‌باشد که مانع برخورد با اجسام می‌شود و احتمال وقوع چنین اتفاقی بسیار کم است. اما گاهی نیز ممکن است همین سنسورهای حرکتی دچار مشکل شوند. بنابراین در صورتیکه کوچکترین نشانه ‌ای از خرابی درب برقی صنعتی  را دیدید، سریعاً اقدام به تعمیر درب برقی صنعتی و یا درب ریلی صنعتی نمایید.

 

6: با مراقبت از غلطک‌ها، تعمیر درب صنعتی سکشنال را به تعویق بیاندازید

آیا به تازگی درب صنعتی سکشنال خود را نصب کرده‌اید و یا سال‌هاست در حال استفاده از آن هستید؟ اگر سالهاست که درب صنعتی سکشنال نصب کرده‌اید، اینبار با دقت بیشتری به غلطک‌های آن نگاه کنید. فرقی نمی‌کند که غلطک‌های درب سکشنال پلاستیکی هستند و یا استیل. مهم این است که در صورت فرسودگی و یا استفاده بلند مدت، نیاز به بررسی و تعمیرات دارید. زیرا در صورتیکه غلطک‌ های درب صنعتی سکشنال آسیب دیده باشند، احتمال نفوذ سارقین به ساختمان زیاد است که در نهایت امنیت ساختمان به خطر می‌افتد. ضمن اینکه خرابی غلطک‌ها، می‌تواند به سایر قطعات درب سکشنال آسیب وارد کند. بنابراین هر چه زودتر با تعویض غلطک‌های کهنه، خرابی و تعمیر درب صنعتی سکشنال را برطرف کنید.

 

7: عایق‌های پلاستیکی پایین درب را وارسی کنید

عایق‌های پلاستیکی پایین درب مانع اصلی ورود باران، گرد و غبار و حشرات موزی به داخل ساختمان است. در صورتیکه علایق پلاستیکی ترک خورده و یا شکسته است، سریعاً آن را تعویض و یا نعمیر کنید.

 

8: عیب یابی جک درب اتوماتیک صنعتی و سیستم ایمنی آن را خودتان انجام دهید

بیشتر درب‌‌های اتوماتیک صنعتی دارای سنسور حرکتی و چشمی مادون قرمز هستند و با قرار گرفتن اجسام در مسیر خود، از حرکت باز می‌ایستند و یا به سمت بالا حرکت می کنند. بنابراین می‌بایست حواستان به سلامت سنسورهای حرکتی درب باشد. برای انجام این کار کافیست یکبار دکمه بسته شدن درب را بزنید و سپس یک تکه چوب و یا هر شی دیگری را مقابل چشمی درب قرار دهید. فراموش نکنید در صورت خرابی سنسور حرکتی، امنیت ساختمان به شدت در خطر می‌افتاد. همچنین برای عیب یابی جک درب اتوماتیک صنعتی ، در حین بالا و پایین رفتن درب، دکمه توقف را فشار دهید و مطمین شوید درب بدون هیچ مشکلی می‌ایستد.

 

9: در حین تعمیر درب برقی صنعتی ، مراقب قفل برقی نیز باشید

درب های برقی صنعتی تک لنگه و دو لنگه، مجهز به قفل برقی هستند که شما می‌بایست مراقب سلامت آن باشید. زیرا درصورتیکه قفل برقی به درستی عمل نکند، احتمال دارد درب برقی صنعتی با وارد کردن فشار زیاد باز شود، که در نتیجه امنیت ساختمان به شدت در خطر میافتد. بنابراین اگر قرار است تعمیر درب برقی صنعتی را انجام دهید، بررسی سلامت قفل برقی را فراموش نکنید.

 

10: هرگز تعمیر درب صنعتی کارخانه را خودتان انجام ندهید 

اگر به دلایل مختلفی مانند از جا در آمدن غلطک‌ها و سایر عوامل، به تعمیر درب صنعتی کارخانه نیاز دارید حتماً از تعمیرکار مورد اعتماد و حرفه‌ای کمک بگیرید زیرا تعمیر درب صنعتی کارخانه بسیار حساس است و به مهارت بالای تعمیرکار نیاز دارد.

نکته خیلی مهم: بررسی کابل ها، بررسی بالانس بودن درب صنعتی کارخانه و همچنین تنظیمات اصلی ریل ها، برخی از کارهایی هستند که توصیه می‌کنیم توسط تعمیرکار حرفه‌ای انجام شود.

 

آموزش کلیدسرا در خصوص تعمیر درب اتوماتیک صنعتی

 

یک: تعمیر درب اتوماتیک ریلی صنعتی

حساسیت در مورد تعمیر درب اتوماتیک ریلی صنعتی بسیار بالاست. اگر درب اتوماتیک ریلی صنعتی به درستی کار نکند، امنیت ساختمان مورد نظر شدیداً به خطر می‌افتد. بنابراین اگر در هر ساعت از شبانه روز به تعمیر درب اتوماتیک ریلی صنعتی نیاز داشته باشید، با کلیدسرا . مجموعه کلیدسرا و در تمامی روزهای هفته خدمت رسانی می‌کند. کافیست مشکل پیش آمده را با کارشناسان ما مطرح کنید. سپس نزدیکترین تعمیرکار حرفه‌ای به شما، برای تعمیر درب اتوماتیک ریلی صنعتی در محل ساختمان مورد نظرتان حاضر خواهد شد.

 

دو: تعمیر درب کرکره ای صنعتی

انواع قطعات جانبی درب کرکره ای صنعتی عبارتند از: باطری بک آپ، چشمی الکترونیک، قفل برقی، بازوی درب، خلاص کن درب کرکره ای، موتور، ریموت، جک درب، لولا…
انواع آموزش کلیدسرا برای تعمیر درب اتوماتیک صنعتی عبارتند از:

– تعمیر درب ریلی صنعتی
– تعمیر جک درب اتوماتیک صنعتی
– تعمیر درب کرکره ای صنعتی
– تعمیر درب سکشنال صنعتی
– تعمیر درب اتوماتیک ریلی صنعتی
– تعمیر درب کرکره برقی صنعتی

کافیست با کلیدسرا و مشکل خود را با کارشناسان ما مطرح کنید. ما سریعاً به شما کمک می‌کنیم نزدیک‌ترین و منصف‌ترین تعمیرکار درب‌ کرکره ای صنعتی را پیدا کنید.

 

سه: تعمیر درب صنعتی سکشنال

گاهی ممکن است به دلایل مختلف صنعتی سکشنال خراب شود و درب به درستی باز و بسته نشود. متاسفانه خرابی درب صنعتی سکشنال ممکن است در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیافتد و برای پیدا کردن تعمیرکار دچار دردسر شویم. بنابراین اگر به تعمیر درب صنعتی سکشنال و یا تعمیر درب صنعتی کارخانه توسط تعمیرکار ماهر نیاز دارید که در هر ساعت از شبانه روز آموزش ارائه دهند، با شماره تلفن های مندرج در وب سایت .

تیم کلیدسرا در کمترین زمان ممکن و با قمیت منصفانه تمامی نیازهای شما را برطرف می کند. تعمیرکاران حرفه ای تنها در چند ثانیه تعمیر درب سکشنال صنعتی را انجام می دهند. علاوه بر این در صورت نیاز تعمیر جک درب اتوماتیک صنعتی و همچنین تعمیر درب سکشنال صنعتی را هم برایتان انجام می‌دهند.

کلیدسرا به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته (حتی ایام تعطیلات) خدمت رسانی می‌کند. کافیست در هر ساعت از شبانه روز که می خواهید با کلیدسرا . تعمیر پرب سکشنال صنعتی ،‌ تعمیر درب برقی صنعتی و همچنین تعمیر درب کرکره ای برقی صنعتی خود را با خیال آسوده توسط  برطرف کنید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.