کلیدسرا، مجله تخصصی آموزش ساخت ریموت، سوئیچ اتومبیل و حفظ امنیت منزل شما

باز کردن درب منزل با کارت

کلیدسرا - مجله آموزشی وسایل امنیتی منزل شما > بلاگ کلیدسرا > باز کردن درب منزل با کارت

باز کردن درب منزل با کارت

در این مطلب به طور مفصل باز کردن درب منزل با کارت آموزش داده شده است. در واقع از طریق ویدئویی که در این پست قرار داده شده است، می‌توانیم به صورت عملی مراحل انجام کار را بیاموزیم و دیگر دغدغه‌ی باز کردن درب منزل با کارت را نداشته باشیم.

آموزش کلید سرا : تعمیر و تعویض قطعات انواع درب‌های ساده و اتوماتیک

مقاله مرتبط (کلیک کنید) : چگونه با کمک دو عدد سنجاق، قفل درب را باز کنیم؟

 

  اینجا کلیک کنید.

 

آموزش باز کردن درب منزل با کارت + ویدئو

 

نکته مهم: شیوه‌ای که در این ویدئو آموزش داده می‌شود، یعنی باز کردن درب منزل با کارت ، زمانی کاربرد دارد که شما در قسمت بیرونی درب قرار گرفته باشید و درب مورد نظرتان فقط بسته شده باشد. در صورتیکه درب مورد نظرتان قفل شده باشد، نمی‌توانید از این شیوه استفاده کنید، بنابراین مطالعه‌ی مطلب زیر را پیشنهاد می‌کنیم (کلیک کنید): آموزش باز کردن قفل انواع درب

برای باز کردن درب منزل با کارت، ما به یک کارت بانکی نیاز داریم تا بتوانیم در چند دقیقه قفل درب را باز کنیم. البته دلیل تاکید بر استفاده از کارت بانکی، محکم بودن و همچنین در دسترس بودن کارت بانکی می‌باشد بنابراین می‌توان از هر کارت محکم دیگری که در دسترس است استفاده کرد.

همانطور که در ویدئو بالا نشان داده می‌شود، ابتدا می‌بایست کارت بانکی را محکم در دست خود نگه دارید و تلاش کنید کارت را بین درب و چهارچوب (کمی بالاتر از قفل درب) وارد کنید. به احتمال زیاد کارت بانکی به راحتی وارد چهارچوب درب نشود، بنابراین از وارد کردن فشار به کارت بانکی و درب نترسید و این کار را با تمام توان خود انجام دهید. همزمان که کارت را وارد درب و چهارچوب می‌کنید، آن را به سمت بالا و پایین نیز تکان دهید. تا زمانی که کارت به راحتی حرکت کند و وارد چهارچوب درب بشود، این کار را ادامه دهید. تنها پس از چند دقیقه از انجام این کار، درب ساختمان باز خواهد شد.

اخطار: ترفندی که در این پست آموزش داده شده (‌ باز کردن درب منزل با کارت )، ممکن است جالب به نظر برسند، اما فراموش نکنیم که اگر به کار مسلط نیستیم و یا قبلاً این کار را انجام نداده‌ایم، ممکن است مشکل پیش آمده را دو برابر کنیم و یا زمان زیادی را اتلاف کنیم. یکی از بهترین راه حل‌های پیش رو، تماس با کلیدسرا است. پس از تماس با مجموعه کلیدسرا، نزدیک‌ترین کلیدساز خدمتتان معرفی می‌شود تا به سرعت در محل ساختمان مورد نظرتان حاضر شود و مشکلتان را برطرف کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.